Fandom

Biblioteka Ossus powraca

Biblioteka Ossus

Dla wszystkich, którzy już zwątpili w powrót Ossusa mamy dobrą wiadomość, otóż dzisiaj do świata żywych powróciła Biblioteka. Poniżej prezentujemy oficjalne oświadczenie twórców oraz opiekunów polskiej encyklopedii Gwiezdnych wojen:

Po ponad 100 dniach nieobecności w Internecie Biblioteka Ossus, Polska encyklopedia Gwiezdnych wojen powraca do świata żywych. Żadne hasło nie ucierpiało, choć nie było łatwo walczyć najpierw z awarią serwera, a potem - z awarią bazy danych i awariami systemu MediaWiki…

- Bardzo chciałbym podziękować całej masie ludzi, którzy pomagali przy ratowaniu systemu i bazy danych. Od Administratorów, poprzez specjalistów od baz danych aż do Strażników i Jedi, którzy w Ossusie wyłapywali błędy. - mówi Yako, który kierował przywracaniem Biblioteki do życia.

W tej chwili Ossus ma ponad 10 tysięcy haseł oraz ponad 5200 fanów na Facebooku. Niedawno też uruchomiono kanał na YouTube. Biblioteka istnieje w sieci od 2006 roku.
Tagi: Biblioteka Ossus (42)

Komentarze (12)

Kassila Javert --> Najlepiej pisać o swojej ulubionej dziedzinie, po za tym można też pisać streszczenie powieści, komiksów, odcinków TCW itp.

Ciekawe ile artykułów mają teraz bibliotekarze w .doc i innych .txt gotowych do wrzucenia. :)

Kassila Javert - Ossusa i Wookiee świetnie się czyta ale nie ma to jak źródła, mimo wszystko polecam książki :) Chociaż ja muszę przyznać znowu, że nie zebrałem się jeszcze do napisania czegokolwiek mimo tego, ze przeczytałem większość wydanych u nas rzeczy... Przymierzałem się do opisania Abeloth, nie ma też Zapomnianego Plemienia Sithów oraz w ogóle większości rzeczy z Fate Of Jedi.

ShaakTi1138 - a jak ktoś swoją wiedzę czerpie (no dobra, nie tylko ale) z Wookiee i Ossusa? Chętnie bym pomogła, ale co ja bym tam mogła pisać? Mnóstwo mądrzejszych jest ode mnie.

Już się nie mogłem doczekać. Dzięki ;)

We are by Champion we are by Champion!
Nareszcie! Trzeba to uczcić porządnym spamem! - żart.
Super już się zarejstrowałem i czekam aż będe mógł uaktualnić info o Zillo.
Niech ciemna strona mocy będzie z wami.

Nareszcie :)

No, nareszcie :I

Pewnie jestem ślepy, ale kiedyś było gdzieś lista wszystkich nie napisanych jeszcze artykułów, a teraz nie mogę tego znaleźć, z chęcią coś bym napisał, tylko chcę mieć listę czego nie ma.

No i prawidłowo :)

It`s alive!

Nie chcę nic mówić, ale pomoc przy artykułach bardzo by się przydała. Zachęcam!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.