Gry komputerowe

Promocje dla graczy z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen UPDATE 2

ppe.plZ okazji nadchodzącego święta fanów Gwiezdnych Wojen, które zwyczajowo przypade na 4 maja, wszyscy posiadacze Xboxów, którzy posiadają złote konta Xbox Live, mogą nabyć w promocyjnych cenach kilka tytułów. Czy oferta jest wystarczająco atrakcyjna aby z niej skorzystać? Na to pytanie sami musicie sobie odpowiedzieć. W nawiasach podano ceny przed promocją.

LEGO Star Wars: The Complete Saga - 49,99 zł ( 99,99zł)
LEGO Star Wars III: The Clone Wars - 34,99 zł (69,99 zł)
Star Wars: The Force Unleashed - 49,99 zł (99,99 zł)

Promocyjne ceny dodatków:
Star Wars: The Force Unleashed Tatooine Mission Pack - 8,74 zł (34,99 zł)
Star Wars: The Force Unleashed Jedi Temple Mission Pack - 8,74 zł (34,99 zł)Stosowną promocję przygotowała także firma Electronic Arts. Przez cały weekend od 2 do 5 maja grający inkasują podwójną liczbę punktów doświadczenia. Dodatkowo, logując się już dziś, można otrzymać nowego peta do swojej kolekcji. Każdy kto zaloguje się w czasie promocji uzyska stały dostęp do droida MT-4T. Promocja dotyczy zarówno użytkowników opłacających abonament jak i graczy korzystających z opcji Free-to-Play.
Ostatnia nowość dotyczy dodatku Galactic Strongholds, w którym gracze będą mogli zdobyć swoje własne pałace. Każdy kto posiada subskrypcję przed 11 maja otrzyma dostęp do luksusowego pałacu z pięcioma pokojami, którego wartość wyceniona jest na 4 000 000 kredytów. Gracze opłacający abonament otrzymają dostęp do nowej zawartości 19 sierpnia.Jak donosi FoolECK specjalną ofertę przygotował także sklep Playstation Network, w promocyjnych cenach można tam zakupić między innymi:

-The Force Unleashed [PSP/PSV] -19,90zł
-Battlefront II [PSP/PSV] -19,99zł
-The Clone Wars: Republic Heroes [PSP/PSV] -19,99zł
-Star Wars Pinball [PS3/PS4] -19zł/21zł

Szczegółową ofertę znajdziecie na stronie Sony.

Redaktor ogór - UPDATE #2
Również gracze komputerowi mogą cieszyć się z promocji z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen. W serwisie Steam w ramach oferty weekendowej do 5 maja można kupić pakiet 14 gier za 30,59€. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy w to miejsce, gdzie można także znaleźć promocje na pojedyncze gry Star Wars takie jak np.:

Star Wars Republic Commando 3,05€/8,99€
Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes 5,09€/14,99€
Star Wars Empire at War: Gold Pack 6,79€/19,99€Tagi: LEGO Star Wars (211) Steam (10) The Old Republic (491) Xbox (8)

Komentarze (10)

@P4v to jak skończy mi się sub to i tak zostanie mi preferowany?

@seler, zbyt mało przygód z MMO RPG. Wszystko w tej grze jest fajnie zrobione, tylko wymaga czasu i ogarnięcia. Jak chcesz to mogę ci pomóc.

Specjalnie wrociłem do TOR by skorzystać z podwójnego XP ale nie mogę pokonać postaci, która ma levele mniej, a muszę ją pokonać by móc pociągnąć fabułę. A planeta jest niby od 15 levelu. Ta gra jest beznadziejna. Nawymyślali bezsensownych skilli i potem człowiek nie wie czego używać.

ogór --> wciśnij P, będą zwierzaki, powinien tam być :D

Zalogowałem się do TORa, dostalem robocika, zabito mnie.. i robocik mi zniknął :D

Tak.

A jakbym jutro kupił abonament na miesiąc to dostane ten pałac, tak?

Pałac będziesz miał w ekwipunku. Po prostu nie będziesz mógł z niego skorzystać 19 sierpnia, tylko miesiąc później jako preferowany.

A gracze preferowani?

Załóżmy, że jeśli sub skończy mi się przed 19 sierpnia, a miałbym go wykupionego przed 11 maja to dostanę ten pałac czy nie?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.