Łotr 1

O czym będą spin-offy?

Tym razem mamy plotkę dotyczącą spin-offów pochodzącą od naszych zachodnich sąsiadów. Na niemieckojęzycznej stronie StarWars-Union.De pojawiła się informacja o kim mają być spin-offy, podano ich lata premier oraz tytuły robocze. Znalazły się tu dwa pewniaki i jedna niespodzianka.

Informacja pochodzi od czytelnika, który podobno uczestniczył w prezentacji produktów Hasbro, gdzie wspomniano o przyszłych figurkach i planach dotyczących „Gwiezdnych Wojen”. Otóż według tego czytelnika plan Disneya i Lucasfilmu premier sagi wygląda tak:

2015: Epizod VII
2016: Boba Fett
2017: Epizod VIII
2018: Solo
2019: Epizod IX
2020: Czerwony Pięć (Red Five)

Ta ostatnia informacja to duże zaskoczenie. Dla przypomnienia podczas bitwy o Yavin, Luke Skywalker miał kryptonim Czerwony Pięć. Czy to chodzi o niego, czy kogoś innego? Zobaczymy. Na razie nie ma żadnego potwierdzenia tej rewelacji, choć w niektórych tłumaczeniach zamiast słowa „Solo” jest słowo „Han”.

Swoją drogą przynajmniej lata zgadzają się z tym, co wcześniej mówił Bob Iger. Natomiast o dwóch pierwszych spin-offach, czyli o tym o Bobie i Hanie spekuluje się już od dawna.

Jak zawsze w takim przypadku, wszystko jest plotką, dopóki nie zostanie to oficjalnie potwierdzone.

Update Na razie natomiast podobno Hasbro poprosiło o usunięcie tej informacji z niektórych zachodnich serwisów.

Spin-off o Hanie SoloTagi: Łotr 1 (392) Solo (159) Spin-off 4 (przyszły) (19) Spin-off Kinberga (50)

Komentarze (41)

Oprócz filmu o Bobie i Hanie chciałbym zobaczyć filmy o Yodzie, Maulu, Grievousie, Vaderze i Imperatorze (w jednym filmie), Ki-Adi Mundi, Shaak Ti, Aaylie Securze, Plo Koonie i Kicie Fisto (też w jednym filmie) i o najmniej prawdopodobnej rzeczy z tych wszystkich czyli film o wyścigach podów

Ale dyrdymaly... spinoffy beds tylko o mainstreamie, nie wylamia sie z nich ani na moment.

Raczej chcesz się pokazać że masz to gdzieś bo jak byś miał na prawde to po h... byś pisal, czytał itd ;-)

Mam to gdzieś.

Jak dla mnie mogliby zaglądnąć do książek i podkraść pomysł na Antillesa czy Horna

Sebullba czy Dexter to nie postaci na film. Z prequeli rzeczywiście Zgrywus mógł by być ciekawy ale nie aż tak by wpadać w ekstazę jak ryba (on nie ma bana???). Ploty mało prawdopodobne bo ogłosili przecież oficjalnie że ni będą dublować głównych postaci z sequeli w spin-offach ale o kim będzie? Czort jeden wie choć coś nawiązującego do OT jest bardziej prawdopodobne gdyż też ogłaszali że znowu promują Imperium i rebelię bo klonów już przesyt

A skoro nowa trylogia ma dziać sie 30 lat po "Nowej nadziei" to co w tym dziwnego że nie biorą pod uwage bohaterów z przed piedziesieciu czy sześćdziesieciu lat ?

Darth numbers- tak jak to przedstawiasz to i postaci z książek też nie powinno przenosić się na ekran wiec w sumie dobrze że Disney zrezygnował z kanonu. To postacie tylko w komputerze,a te tylko na papierze :-D może niech wogule nie kręcą bo SW to tylko fikcja.

BTW wygląda na to, że spin-offy będą dotyczyć tylko postaci z OT. Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że nowi bohaterowie wprowadzeni w prequelach do niczego się nie nadają, i spece z Disneya to widzą?

Dexter i Sebulba. Dobry żart. To nawet nie są postaci, to tylko wprawki w animacji, żeby ILM w technologii przodowało. Równie dobrze można by proponować zrobienie ekranizacji książki telefonicznej. Pewnie się da, tylko po co?

Ale tak na serio, to czy spinoffy muszą być tylko o postaciach z OT? Film o Dexterze i Sebulbie też bym chętnie zobaczyła. A Grievous to u mnie numer 1, bo chciałabym zobaczyć, czy Disney uznaje jego żony (i w ogóle poligamię) za kanoniczne :P.

Super plotki biorąc pod uwagę, że postacie z filmów z miejsca zostały wykluczone ze spin-ofów :P kto wypuszcza te plotki? :P mogliby najpierw sprawdzić oficjalne informacje nim wypuszczą plotkę żeby choć trochę były wiarygodne :)

Przepraszam że Cię uraziłem. Lepsza sraczka niż nieprzebyta pustka. Wiec kiedy dokladnie Jabba rzucał tego korczoka ? (Jak napisałeś)

@kuba_starwarsy
Bywały gorsze i posty i komentarze nie usuwane.

Uprzejmie proszę o usunięcie wpisu Gumisia z uwagi na obraźliwe treści. Stosowanie podobnych inwektyw jest niedopuszczalne. A tobie "dobrze wychowany" (chyba przez małpy) nieszczęśniku zwrócę tylko uwagę, że nigdzie nie napisałem że Jabba zaczynał wyścig - tylko, że zrzucał kurczaka, co można sobie sprawdzić. Jezu, co ci ludzie mają w głowach? Sraczkę?

Jak Anthony Ingruber zagra Solo to jestem zdecydowanie na tak. Gość jest identyczny. Z resztą podobno ma grać w nowym filmie z Fordem jego młodszą wersję.

Jar Jar to niewykorzystany potencjal na spin-off`a

Kuba starwarsy- przez dobre wychowanie nie napiszę że tępy jesteś. Poczytaj trochę o Greyvousie a potem klap- albo nie nie czytaj bo kanonu już nie ma. I radzę jeszcze raz film obejrzeć bo to nie Jabba wyscig rozpoczynał !

Ta, o Greivousie. A może lepiej o Dexterze Jetsterze, albo Sebulbie. Albo od razu o Jokaście Nu. :) A najlepiej o tym kurczoku, którego Jabba zrzucił z balustrady podczas wyścigu podów :)

6 filmów SW w 6 lat = taśma do drukowania pieniędzy, a co z jakością?

nie pozdrawiam

Mam nadzieję, że dożyję ;)

Jestem ZACHWYCONY! doczekać się nie mogę, póki co najpierw Rebels

@Calsann
I spotka w tym Sarllacu innych łowców i cały czas grali w sabacca.

Shaak-Ti - Jak już to o wielkim Generale Greivousie który zostal zrobotyzowaną marianetką ... która znała sie na swojej robocie

jest naprawdę sporo postaci o których można byłoby zrobić spin-offowe filmy

@Vintress
E, tam! Lepszy byłby już jako cyborg. Dzieci by się dowiedziały że Gen. Grievous to nie tylko to to coś w TCW ale też Ten Prawdziwy Niepowtarzalny Pogromca Jedi Wielki Gen. Grievous!

Boba Fett niczym James Franco w 127 godzinach, cały film o siedzeniu w sarlaku, ho ho ho.

@ShaakTii1138 Z resztą masz rację. Ciekawie byłoby zobaczyć Greviousa jeszcze przed przemianą w cyborga.

@ShaakTi1138
No super SpinOff wyjdzie o Wielkim Generale Armii Droidów Grievousie.

A no Greivous byłby świetny tylko naprawdę musieli by się do scenariusza przyłożyć żeby nie weszła z niego maskotka do zabawy dla " dzieci"

Han!! Tak! Chcę spin-off o Hanie :D Boba mnie nie obchodzi :/ No i ten ostatni spin-off.. Bardzo bym się ucieszyła gdyby okazało się, że będzie to o Luke`u.

Najwyraźniej czepiacie się Grievousa (kurde, fajny byłby spinoff o nim...).

Nie chcę spinoffa o Luke`u. Z całym szacunkiem, ale o nim było już naprawdę dużo materiału.

No- i wiecznie sztuczny jak Grievous ;-)

3 wersja spin-offa:
"Luke Skywalker rybakiem"

@Keran
Bo ja jestem wiecznie żywy jak Grievous i Plaguis (kto to Lenin?).

Proponuję pamiętać że to plotki kiedy pojawią się inne informacje żeby nie było " Ojejkku a przecież wcześniej podawali coś innego " ;-)

ryba Ty nie masz bana :D?

Luke!?
To są 2 wersję SpinOffów:
1. "Jak być Farmerem w czasach Imperium?"
2. "Jak w półgodziny nauczyć się pilotować X-WINGA?"

Niech ciemna strona mocy będzie z wami.

Myślę, że 6 filmów SW w ciągu 6 lat to najlepsza z możliwych wiadomości :)

Wolałabym, żeby jednak o Hanie nie było spin-offu. Trudno byłoby mi się przekonać do aktora innego niż H. Ford. Boba Fett może być. W ostatnim spin-offie coś mało prawdopodobne, by chodziło o Luke`a. Co oni knują?

Wszystkie ploty o filmie i spin-offach zlewałem do tej pory, ale czy robienie 6 filmów SW jest konieczne? I czy jest dobre? I tak jest to mi obojętne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.