Atak klonów

Atak na statek kontroli droidów

StarWars.Com

Być może zauważyliście jak w AOTC, gdy Jedi na Arenie są już okrążeni, nagle droidy przyprowadzają Plo Koona i Ki-Adi-Munidiego, którzy wcześniej gdzieś znikli. Właśnie gdzie? Oni mieli specjalną nakręconą sekwencję którą wycięto, dlaczego ją wycięto, odpowiedział dziś Ben Burtt. Najpierw przybliżę trochę samą scenę. Plo Koon i Ki-Adi-Mundi wraz z kilkoma (chyba sześcioma) innymi Jedi, mieli zlokalizować i zniszczyć statek Kontroli Droidów, by tak jak w TPM je wyłączyć. Była to dość pokaźna sekwencja. Jedi mieli zniszczyć statek, a Plo Koon i Ki-Adi-Mundi jeszcze ujść z życiem. Potem miało się okazać, że Neimoidiania i Geonosjanie nauczyli się paru rzeczy po Naboo i zniszczenie Statku Kontrolnego nie oznaczało zlikwidowania zagrożenia ze strony droidów. Wtedy droidy miały już otoczyć Plo Koona i Ki-Adi-Mundiego i zaprowadzić ich na Arenę do reszty schwytanych Jedi.
Sekwencja ta została nakręcona i zmontowana, lecz efekty nigdy nie zostały ukończone. Ben Burtt powiedział, że zajmowała ona bardzo dużo czasu, a ponadto nie do końca pasowała narracyjnie. Dlatego głównie ją wycięto. Swoją drogą ciekawe czy będzie to jedna z tych ośmiu scen, które mają się pojawić na DVD?Tagi: Ben Burtt (65) Epizod II: Atak klonów (844) wycięte sceny (67)

Komentarze (2)

Też tej sceny nie widziałem.Szkoda

Szkoda ze nie dali tej scenki, na DVD tez jej nie bylo :( mam nadzieje ze w wersji specjalnej, jak będą wszystkie Epizody to pojawi sie ta scenka...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.