Fandom

Zapowiedź Polconu 2014

Polcon

Coraz większymi krokami zbliża się kolejna edycja ogólnopolskiego konwentu Polcon, który w tym roku odbędzie się w Bielsku-Białej w budynkach Wyższej Szkoły Administracji w dniach od 4 do 7 września.

Wszystkich chętnych informujemy, że można już się akredytować, dzięki czemu można uzyskać wejściówkę na imprezę w cenie 60 zł a przy tym ominąc zbędne kolejki. Akredytując się online uczestnicy dodatkowo otrzymują pierwszeństwo w otrzymaniu antologii opowiadań nominowanych do Nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz innych niespodzianek. Proces zapisu jest bardzo prosty i można go przeprowadzić w tym miejscu.

Osoby, które są chętne pomóc bezpośrednio w działaniach organizacyjnych oraz zobaczyć jak organizacja takiej imprezy wygląda od kuchni mogą się zgłosić w tym miejscu. Wolontariusze mogą korzystać z wielu udogodnień m.in. oryginalnych koszulek, epickiego afterparty, przeszkolenia, zniżek oraz konkursów.

Wszyscy chętni współtworzyć program tegorocznego Polconu mogą w tym miejscu zgłosić swoją prelekcję, warsztat czy też konkurs spełniający jedno z podanych kryteriów tematycznych: literatura, gry, komiks, film, nauki popularne, hobby i pasje. Aby to zrobić należy wypełnić formularz znajdujący się w tym miejscu.

Poniżej zamieszczamy jeszcze najnowszy filmik od organizatorów:Najważniejsze informacje o imprezie:
Termin: 4-7 września 2014
Miejsce: budynkih Wyższej Szkoły Administracji, Bielsko-Biała
Wstęp: więcej informacji tutaj
Noclegi: tutaj
Oficjalna strona: http://2014.polcon.pl/Tagi: Bielsko-Biała (27) Polcon (33)

Komentarze (1)

Czyli impreza u ogóra.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.