Przyszłe filmy

Dave Filoni chciałby stworzyć spin-offa

/Film

Dave Filoni, znany fanom gwiezdnych wojen z seriali animowanych z ostatnich lat, został zapytany w wywiadzie dla portali /Film, o to czy byłby zainteresowany stworzeniem spin-offa Star Wars. Poniżej znajdziecie ten fragment wywiadu.

/Film: Przez najbliższych kilka lat koncentrować się będziesz na serialu Star Wars Rebels. Ale czy spin-off Star Wars jest czymś co byś chciał zrobić? Czy chciałbyś wyreżyserować go, niezależnie od tego czy byłby to film związany z Rebels czy też jakiś inny spin-off tworzony za dziesięć lat?

Dave Filoni: Oczywiście. Jest to egoistyczne, ale oczywiście, że tak. Jeśli dostałbym taką możliwość to a) nie odrzuciłbym jej i b) uważałbym to za olbrzymi zaszczyt. Zastosowałbym całą swoją wiedzę Jedi, aby zrobić to najlepiej jak tylko potrafię. Jak myślę o spin-offach to mam zdecydowanie więcej niż kilka pomysłów na temat tego co bym chciał zobaczyć dokończone w nich i niektóre z nich, myślę, że byłyby świetnymi opowieściami. Obecnie skupiam się na Rebelsach, mam wspaniałą ekipę, z którą pracuję nad tym. Ekscytuję się Garethem i tym co on zamierza zrobić, jak również ekscytuję się Rianem i J. J. i tym co oni robią. Miło jest mieć kilka innych wielkich głów pracujących kreatywnie nad Gwiezdnymi Wojnami. Potrafię się wczuć w ich role, z całą tą presją jaka jest wywierana na nich. I wiecie, mam Simona pracującego ze mną, a on jest fantastyczny. Więc po raz pierwszy w Gwiezdnych Wojnach mamy dużą kreatywną grupę.

Wiecie, scenarzystów nie było nawet na ranczu, kiedy robiliśmy Wojny Klonów. Wszyscy byli wtedy w L.A. pracując stamtąd. Więc w rzeczywistości cały czas tam był tylko George i ja, więc fajnie jest teraz mieć tych wszystkich ludzi. Widzę jak ścierają się z problemami ciągłości i mówię im "Ha, ha, tak, też to przeszedłem. To jest wspaniałe, prawda?". Ale najważniejsze co im mówię to jak wspaniałym doświadczeniem to będzie i że społeczność fanów Star Wars, jest szczególna, zna się na temacie i kocha to i zawsze oczekuje na to co stworzymy, ale potrafi wymagać od nas i powinna. Powinna wymagać od nas tworzenia nowych, ekscytujących rzeczy - wtedy my wykonujemy swoją pracę najlepiej.Tagi: Dave Filoni (413) Plotki (1060)

Komentarze (30)

Masz mój głos Bazy :)

Słuchajcie, ja też czuję się podekscytowany na myśl stworzenia spin offa, może to jest moje 5 minut? Jeśli mnie wybierzecie obiecuję dużo Jar-Jara i Padme! Głosujcie!

Spin-off będzie połączeniem Czarnego Lorda Narodzin Dartha Vadera z Holiday special tylko będzie więcej wookies i Ashoka Tano, która przekona Vadera do przejścia na Jasną Strone. Po czym Vader zdejmie hełm i ukaże się twarz Bibera który będzie śpiewał z Ashoką.

Przecież on już stworzył jeden spin-off - pilot kinowy TCW, który możemy uznać jak najbardziej za spin-off. Nie spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno widzów, jak i krytyki. Więc o co mu chodzi?

Seriali animowanych to on robić nie umie, ale może filmy by mu wyszły :D

Ja bym mu dał szansę. Koleś ma problemy z nadmierną potencją (lub ekscytacją), ale o Ashoce sklekotałby dobry film. Byle mu tylko ktoś rozsądny napisał scenariusz.

Super! Spin-off o Ahsoce! [3]

Super! Spin-off o Ahsoce! [2]

LECZCIE SIE LUDZIE!!!

Ekscytacja prowadzi do podjarania, podjaranie do podniecenia. A podniecenie jest drogą do kiły kinematograficznej

Jakieś leki na uspokojenie dla tych wszystkich "twórców" by się przydały. Taki poziom ekscytacji może być bardzo niebezpieczny.

Czemu nie.. W koncu i tak już siedzi po uszy w świecie SW, wiec spin-off mógłby mu wyjśc nieźle! Pożyjemy, zobaczymy :)

Kapelusznik powinien powiedzieć "Zastosował bym całą swoją wiedzę jedi by

Pan Filoni jest zbyt podatny na ekscytacje, niech on już lepiej trzyma się od SW z daleka, jak tylko skończy Rebels rzecz jasna. Ale to jeszcze nic, to jest najlepszy tekst:
"Zastosowałbym całą swoją wiedzę Jedi, aby zrobić to najlepiej jak tylko potrafię".

I dopadł mnie facepalm :P

Chcieć to sobie może, ale nic więcej.

Jeśli do tego dojdzie to organizuję szturm na dom kapelusznika.

Niech ktoś go zabije. Błagam.

ten facet powinien umrzeć albo dostać sądowy zakaz zbliżania się do tej tematyki. Nie życzę nikomu nic złego, ale są wyjątki - nic nie zaszkodziło SW bardziej (nawet sam Luca$) niż "ekscytacje" tego idioty w pretensjonalnym kapeluszu

pomiędzy "krwią" i "Jar-Jara" miało być morduje

Spinn-off w którym Vader z zimną krwią Jar-Jara i broniącą go Ashoce. Boże, takie piękne. CHCĘ!

Pamiętam czasy jak tylko ja nazywałem go kapelusznikiem... W każdym razie ja temu człowiekowi nie powierzyłbym nawet krótkometrażówki dla dzieci, a co dopiero spin-off.

Łoł. Spin-off o Ahsoce... łoł.

Spin-off w stylu "rape and revenge" z Ahsoką w roli głównej i jestem za.

kapelusznik czlowiek renesansu, wszystko potrafi ;) a najbardziej ekscytowac swoimi pomyslami

"[...] potrafi wymagać od nas i powinna. Powinna wymagać od nas tworzenia nowych, ekscytujących rzeczy - wtedy my wykonujemy swoją pracę najlepiej."

No, to jakby ktoś mnie pytał czemu ciągle marudzę na twórczość Filoniego to informuję, że robię to na jego własną prośbę.

Szkoda tylko, że słowo "nowe" rozumiemy zupełnie inaczej, a "ekscytujące" to jest dla niego wszystko za każdym razem jak się wypowiada na jakiś temat. Zresztą o ile mnie pamięć nie myli, pan już wyreżyserował jeden spin off, panie Filoni i trochę jakby nie wyszło...

W sumie, ostatnie sezony TCW były dość udane, można powiedzieć że ekipa uczyła się na własnych błędach i doświadczeniach. Teraz z niecierpliwością czekam na Rebeliantów. Jeśli nadal będą coraz lepsi to może i spin-off w jego wykonaniu nie byłby zły.

Super! Spin-off o Ahsoce!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.