Fandom

Startuje Avangarda 9

AvangardaJuż dziś, w Warszawie, rozpoczyna się dziewiąta edycja konwentu Avangarda skierowanego do fanów szeroko pojętej fantastyki. Impreza odbędzie się na terenie Politechniki Warszawskiej i potrwa cztery dni, do niedzieli. Akredytacja w dniu dzisiejszym rozpocznie się o godzinie 14.00, natomiast pierwsze punkty programu startują o 16.00. Część atrakcji jest ogólnodostępna i nie wymaga wykupienia akredytacji (szczegóły w programie). Jedną z nich jest GeekDating dla fanów fantastyki szukających swojej drugiej połówki.

Na oficjalnej stronie konwentu pojawiły się przydatne informacje związane z dojazdem i akredytacją, a także informator konwentowy. Wszystko to znajdziecie w tym miejscu.

Dla fanów Gwiezdnych Wojen przygotowano blok Star Wars, którego program prezentowaliśmy tutaj. Ponadto podczas konwentu fani dwóch kosmicznych uniwersów - Star Wars i Star Trek - będą mogli zmierzyć się w wieloetapowym konkursie.

Pełny program dostępny jest w tym miejscu.


Najważniejsze informacje o imprezie:

Termin: 7-10 sierpnia 2014
Miejsce: Politechnika Warszawska, plac Politechniki 1, Warszawa.
Wstęp: więcej informacji tutaj.
Noclegi: tutaj.
Oficjalna strona: Avangarda.
Informator konwentowy.Tagi: Avangarda (9) Konwent (437) Warszawa (309)

Komentarze (4)

może jakieś spotkanie użytkowników bastionu przy okazji, takie bardziej nieoficjalne? Będę jutro i pewnie w niedzielę, choć udzielam się mało na stronie i forum z braku czasu to czytam regularnie i chętnie poznał bym ludzi :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.