Łotr 1

Fragment scenariusza pierwszego spin-offa

Gary Whitta, scenarzysta pierwszego spin-offa był niedawno na „Strażnikach Galaktyki”, po czym postanowił podziękować na twitterze reżyserowi i scenarzyście tego filmu, Jamesowi Gunnowi za „uczynienie jego pracy [Whitty] jeszcze trudniejszym”. Ale Whitta już zaczyna czasem podkręcać atmosferę wokół filmu nad którym pracuje. Na Facebooku wrzucił ostatnio zdjęcie pierwszej strony scenariusza swojego spin-offa. Uwaga spoilerów nie będzie.Przynajmniej mamy zapewnienie, że spin-off zacznie się jak filmy i na razie, pomijając datę premiery (16 grudnia 2016), reżysera (Gareth Edwards) i producentki (Kathleen Kennedy) nie wiemy nic więcej.

Za to pojawiają się kolejne plotki w sprawie kolejnych spin-offów. Według IMDB w filmie Josha Tranka miałby wystąpić Frank Oz, który jak wiemy był chętny do powrotu jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem sprzedaży Lucasfilmu. Oczywiście nie ma żadnych innych źródeł i może to być zwykły trolling. Natomiast skoro już przy trollingu jesteśmy, to Zack Snyder nadal wrzuca do sieci zdjęcia w stylu Batman i R2-D2. Odpowiada na nie Bad Robot wrzucając podobne crossovery między innymi z Johnem Boyegą jako Boyegamanem a ostatnio z C-3PO w roli superbohatera. Czy coś z tego wyniknie, zobaczymy.

Swoją drogą coś jest na rzeczy jeśli chodzi o kolejne filmy, bo w Londynie odbywa się jakieś spotkanie na szczycie. Wiadomo, że obecni są J.J. Abrams, Kathleen Kennedy, a także Gary Whitta. Podobno ma też dotrzeć Gareth Edwards, no i dodatkowo w Londynie od kilku dni jest Rian Johnson. Czy coś ogłoszą, nie wiadomo, ale na pewno pojawią się potem jakieś kolejne plotki.Tagi: Bad Robot (43) Frank Oz (76) Gareth Edwards (157) Gary Whitta (72) J. J. Abrams (425) John Boyega (185) Josh Trank (49) Kathleen Kennedy (305) Łotr 1 (spin-off) (433) Plotki (1038) Rian Johnson (245) Zack Snyder (11)

Komentarze (9)

Podejrzewam, że ludzie nie chcą aby gwiezdne-wojny kojarzyły im się ze szmatławcem pokroju onetu ;) Szukałbym tutaj troski, nie przesady :) Skomentowałbym samego newsa, ale ciągle tylko plotki, spotkania i domysły. Teaser by się zobaczyło;)

A może chodzi o to że " troszkę" za poważnie do tego podchodzicie ?

Pewnie o to, że prawdę także można przedstawiać na wiele sposobów, zmieniając jej wydźwięk ;P Nie wiem już, czy trollujesz, czy serio pytasz.

Tytuł newsa nie kłamie, więc ocb?

Jakby nie było, QbaRze jest to fragment scenariusza :)

QbaR - cytat dla Ciebie. Obi-Wan, Epizod VI - "To co Ci mówiłem jest prawdą... z pewnego punktu widzenia" :D

kliknięcia QbaR, kliknięcia, w takiej erze żyjemy. Rusis kupił większy metraż z tarasem i basenem, Freed zwiedza świat a może i poza, mnie te .... też kosztują - musicie klikać ;)

Wchodzę na Bastion, widzę tytuł newsa: "Czemu nie jest na czerwono?"

Czytam newsa:
"Aha?"

Jesteście gorsi niż Onet z tymi tytułami.

Arndt też się ostro spinał i wymienili go na innych :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.