Różne

Skarbonka z Yody

Yoda nie należał do najwyższych rycerzy Jedi, jednak wiele razy udowodnił, że tak na prawdę, liczy się wnętrze. Pomysł ten wykorzystać postanowił sklep Entertainment Earth i przygotował skarbonkę o wysokości siedmiu cali, w której możecie schować swoje oszczędności. Według opisu producenta jest to holograficzny wizerunek Yody -stąd niebieska barwa skarbonki. Gdy już przyjdzie czas opróżnić figukę, można to zrobić przez ukrytą w podstawce pokrywkę, dzięki której nie trzeba niszczyć sędziwego mistrza.O figurce pisaliśmy już w zcerwcu, wtedy zapowiadana była jako gadżet dla zwiedzających Comoc Con w San Diego, teraz zgodnie z zapowiedzią, trafiła do sprzedaży. Aby móc oszczędzać w ten sposób pieniądze, należy najpierw zainwestować około 25 dolarów tutaj, chętni powinni się jednak pospieszyć, edycja jest limitowana do 1500 sztuk.

Tagi: Yoda (80)

Komentarze (3)

Rif_-> też Yodę, i tak się nim bawił, że wszystkie zawiasy wymęczył do granic wytrzymałości. Do tego trochę pokolorował kredkami i skarbonka Yody już nie przypominała. :)

@Nestor - jaką miał? Moja pociecha uwielbia Artoo, który wydaje piski. Na szczęście jeszcze nawet nie raczkuje, więc Artoo jest bezpieczny.

Dobrze, że mi przypomnieliście. Muszę dla Dawidka jakąś skarbonkę kupić, bo starą rozwalił.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.