Fandom

Tegoroczny gość StarForce

StarForceW tym roku aktorem, który odwiedzi Toruń, będzie Ian Liston! W klasycznej trylogii wcielił się w dwie role – pojawił się zarówno jako walczący dla Rebeliantów Wes Janson jak i Imperialny żołnierz, który to starał się Wes’a zestrzelić! O ile bohater negatywny pozostał bezimienny i szerzej nieznany, Wes Janson stał się jednym z ulubieńców fanów, bardzo mocno rozwiniętym w książkowych i komiksowych opowieściach.

Jedną z jego pierwszych prac była rola gońca – w miejscu gdzie kilka lat później miał znaleźć się plan Imperium Kontratakuje, w którym to miał wcielić się w swą najważniejszą dla fanów Gwiezdnych Wojen rolę! Choć Ian ze sporymi sukcesami realizuje się w założonej przez siebie „The Hiss & Boo Company” jako producent i reżyser pantomim, wraz ze zwiększającą się od kilku lat ilością i skalą konwentów na świecie, czerpie przyjemność także z obcowania z fanami filmów dziejących się „dawno, dawno temu w odległej galaktyce”.
StarForce odbędzie się 4 października 2014 w Centrum Sztuki Współczesnej. Jest to to samo miejsce co w roku 2009 i 2013. Centrum znajduje się na ulicy Wały gen. Sikorskiego 13.Tagi: StarForce (76) Toruń (146)

Komentarze (7)

http://www.star-wars.pl/News/9069

Kiedyś komentowali ludzie z pasją, teraz zdarzają się i ogóry, którym się w głowach poprzewracało :)

A tak w ogóle, to przeczytajcie wywiad do którego owy news prowadzi. Z racji swoich doświadczeń poznałem dość dobrze wielu aktorów. Ian Liston z dotychczasowego kontaktu wydaje się bardzo fajnym człowiekiem, który będzie miał wiele do opowiedzenia. Z pewnością nie jest to typ, co przyjeżdża, bo tylko mu kasiora w głowie.

Co za gwiazda! Po prostu klękam z wrażenia!

No to chyba nie został mi żaden wybór jak przyjazd z synem.

Nic ciekawego, nie polecam.

Pan Liston jest o tyle ciekawą osobą, że zna historię Wesa z Expanded Universe i można sobie z nim o tym porozmawiać. Podobno bardzo lubi to co Aaron Allston zrobił z jego postacią.

"O ile bohater negatywny". Propaganda na poziomie Russiatoday :P.

A bardziej serio cóż, gdyby zahaczyć o Toruń to chyba warto przypomnieć sobie w których X-wingach odgrywał ważniejszą rolę :).

O kurde. Wypadałoby mieć jego hełm w sam raz pod autograf :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.