Świat Filmu

Liam Neeson znowu na srebrnym ekranie

Dziś na naszych ekranach zagościł ponownie Liam Neeson. Tym razem gra w filmie „Krocząc wśród cieni” (A Walk Among the Tombstones) w reżyserii Scotta Franka, który także odpowiada za scenariusz na podstawie powieści Lawrence’a Blocka.

Film opowiada historię prywatnego detektywa Matta Scuddera (w tej roli Neeson), który zostaje wynajęty przez bossa mafii narkotykowej, by dowiedział się, kto porwał i zabił żonę przestępcy. Sprawa jednak nie będzie łatwa.

W dramacie kryminalnym prócz Neesona grają także Dan Stevens, David Harbour i inni.

Natomiast od tygodnia na naszych ekranach wyświetlany jest film „Bez litości” (The Equalizer) Antoine Fuqua. Scenariusz napisał Richard Wenk na podstawie serialu telewizyjnego. W filmie główne role grają Denzel Washington, Marton Csokas (Poggle Mniejszy), Chloë Grace Moretz, Bill Pullman i David Harbour.

Film opowiada o emerytowanym agencie wywiadu Robercie McCallu (w tej roli Denzel Washington), który postanawia zmienić się w mściciela pomagającego bezbronnym. Raz pomaga młodej prostytutce Teri i wplątuje się w kłopoty z mafią rosyjską w roli głównej.Tagi: Liam Neeson (207) Marton Csokas (21)

Komentarze (3)

W końcu Liam nie tylko kopie tyłki, ale między innymi :P

Obejrzę oba, a soundtrack do "Equalizera" dobry :)

Chyba się wybiorę na Liama.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.