Świat Filmu

Warwick Davis znowu w kinach

Święta coraz bliżej. Widać je już w galeriach handlowych, a teraz zawitały także do kin. Na przykład w filmie „Uwolnić Mikołaja!” (Get Santa) komedii familijnej Christophera Smitha, w którym jedną z głównych ról gra lubiany przez niektórych fanów Warwick Davis, aktor mogący poszczycić się tym, że będzie miał udział w trzech trylogiach „Gwiezdnych Wojen”.

Poza Davisem w filmie występują Jim Broadbent („Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki”), Rafe Spall i Stephen Graham. Niestety fani Warwicka nie będą zachwyceni, film u nas jest wyświetlany w wersji z dubbingiem.

„Uwolnić Mikołaja!” opowiada historię o tym jak Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Pomaga mu 9-letni Tom i jego ojciec Steve. Steve niedawno wyszedł z więzienia i nie chce znów wracać za kratki, więc woli się trzymać się z daleka. Tyle, że Mikołaj próbuje uwolnić swojego renifera z przytułku dla zwierząt, no i niestety zostaje capnięty przez policję. Tom zmusza ojca do współpracy i razem muszą uwolnić Mikołaja…Tagi: Warwick Davis (81)

Komentarze (1)

Powiem tylko jedno: Willow - i wszystko jasne. Za ten film Warwick i Kilmer są w moim aktorskim top 10 wszechczasow.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Świat Filmu"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.