Zemsta Sithów

Zemsta Sithów w 3D

Yakface

Jak podaje serwis Yakface najnowszy numer magazynu Star Wars Insider zawiera zapowiedź premiery Zemsty Sithów w 3D. Ma ona zostać wyświetlona podczas konwentu Celebration Anahaim, odbywającego się w USA w dniach 16-19 kwietnia tego roku. Poza samym Epizodem III uczestnicy będą mogli zobaczyć w 3D jeszcze Mroczne widmo i Atak klonów. Nie wiadomo jednak czy kiedy, poza konwentem, będzie można obejrzeć w kinach Zemstę Sithów w 3DPrzypomnijmy, że Mroczne widmo w wersji 3D miało swoją premierę w kinach na całym świecie 10.02.2012 roku. Film przez kilka miesięcy zarobił 43 mln $, a tym samym konwersja przyniosła niewielki zysk. Był on chyba jednak mniejszy niż zakładano. W styczniu 2013 roku Lucasfilm ogłosił, że premiery Ataku klonów i Zemsty Sithów w 3D odłożono na bliżej nieokreślony czas, z uwagi na przyspieszające prace nad nowym epizodem i to pomimo faktu, że konwersja do 3D była już mocno zaawansowana. Ostatecznie Epizod II w wersji 3D mogli obejrzeć fani podczas Celebration Europe II (nasze recenzje), do dziś jednak nie trafił on na ekrany kin poza tą imprezą. Podobnie może być w przypadku Epizodu III, że poza konwentem jeszcze długo nie będzie można go zobaczyć.Tagi: 3D (143) Celebration (404) Star Wars Insider (182)

Komentarze (10)

Świetnie. Oglądałem tą część wiele razy, w każdym razie jestem pewien że będą wspaniałe emocje jak to się w kinach pojawi. Niezapomniane wrażenia.

Boję się, że długo jeszcze nie zobaczymy reszty epizodów w 3D. Chciałbym, żeby w kinie puścili wszystkie, włącznie z epizodami 4-6, ale jak już wcześniej napisałem, wątpię w to, że ujrzymy je w najbliższych latach. Przecież teraz będzie nowa trylogia i spin-offy, więc nie ma szans, przynajmniej na razie. Niech Moc będzie z Wami.

Nie wiem gdzie więc piszę tu
Ktoś odpowiedzialny za sondę po lewo na stronie mógłby poprawić kilka błędów: 1) nie Erzę tylko Ezrę, 2) Inkwizytor i Agent Kallus nie są Rebeliantami - wiec może temat sondy powinien brzmieć: <Którego z bohaterów serialu "Rebelianci" lubisz najbardziej?>

Tak w kwestii formalnej

Sądząc po ujęciach z teasera ep. VII będzie on od razu robiony w 3D, a co za tym idzie stawiam na to, że wszystkie trzy epizody (I-III) plus VII zostaną wpuszczone do kin jakoś blisko siebie terminami.

Ja nie mam w ogóle żadnych szans aby tam pojechać. :( Mam nadzieję że moja ulubiona część będzie kiedyś w kinach w 3D

A bedą w kinach?

Trzeba będzie w czwartek konwentowy odhaczyć.

Wielka szkoda że mi nie bd dane się pojawić na tegorocznym celebration a szkoda zawsze chciałem zobaczyć Mustafar w 3D

Pierwsza pozycja obowiązkowa do zobaczenia na konwencie już jest :D:D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.