Sprośne okruchy

Skandaliczne zachowanie Josha Tranka na planie „Fantastycznej czwórki”

O fandomie Star Wars krążą różne opowieści. Niestety niektórzy z filmowców próbują dorównać do poziomu fanów. Pisaliśmy o tym, że Liam Neeson pił, Gary Whitta trollował w sieci. Oczywiście można wspominać wiele historyjek o Carrie Fisher, alkoholu i narkotykach, ale teraz do tego grona dołącza Josh Trank. Otóż reżyser drugiego spin-offa może niebawem stać się byłym reżyserem lub niedoszłym reżyserem „Gwiezdnych Wojen”. Na razie na swoim koncie ma dobrze przyjętą „Kronikę” i pracuje nad „Fantastyczną czwórką”. Będzie to reboot, przy którym pracuje też Simon Kinberg. O ile słowo pracuje w przypadku Kinberga jest prawdziwe, o tyle w przypadku Josha niekoniecznie. Film miał mieć premierę w czerwcu, a tu nie ma o nim właściwie żadnych wieści, nawet teasera, plakatu czy czegokolwiek. Obecnie pojawiają się wieści, że będzie to dopiero sierpień. Właściwie to nie wiadomo, czy film w ogóle powstanie. W sieci współpracownicy Tranka wylewają na niego swoje żale. Facet podobno notorycznie spóźniał się na plan, parę razy w ogóle się na nim nie pojawił (reżyser). Zresztą wtedy gdy przychodził, najczęściej był w takim stanie, że nie potrafił nic powiedzieć, a jak już mówił to wyjątkowo cicho. Ale to nic potrafił zniszczyć też dekorację, zaśmiecił i zdewastował dom firmy producenckiej i narobił szkód na setki dolarów. Trank podobno tak wszystko poniszczył, że ostatecznie na lokację w Luizjanie, gdzie kręcono zdjęcia przyjechał Jim Gianopulos, szef Foxa by osobiście przepraszać właścicieli.

W Foxie są wściekli na Tranka, nie wiadomo czy przypadkiem film się nie opóźni, a nawet pojawiają się wątpliwości czy w ogóle wyjdzie. Dodatkowo takie zachowanie może mu zagwarantować wywalenie go z „Gwiezdnych Wojen”. Ale jak widać, Trank to człowiek biesiadny i z pewnością bardzo dobrze współpracowałoby mu się z Carrie Fisher.

Niestety na razie nie ma wiarygodnych informacji na temat zachowania Tranka. Nie wiadomo też, czy zachowywał się tak normalnie, czy był pod wpływem jakichś środków. W każdym razie czekamy na oficjalne potwierdzenie, czy drugi spin-off stracił swojego reżysera.Tagi: Carrie Fisher (320) Gary Whitta (73) Josh Trank (50) Liam Neeson (204) Plotki (1055) Simon Kinberg (120) Spin-off Kinberga (59)

Komentarze (10)

Sprośne okruchy niezmiennie moim ulubionym działem <3

Trank staje się moim idolem. :D

Pan Zakrza jest zakompleksiony ma makasa :P

Lord Sidious -> To dzięki za info, bo zdziwiło mnie to, bo na takich stronach jak Filmweb czy Hatak takich informacji nie widziałem, a oni często podchwytują takie ploty i robią z nich newsy. :P
Poza tym, interesuje mnie to właśnie w kontekście nowej Fantastycznej Czwórki.

Vergesso -> z Internetu. Wspomnienie było makingstarwars.net, całkiem sporo też na starwarsalways.wordpress.com, ale potem kopałem dalej (google) i temat się powtarza na co najmniej kilku stronach i forach. Na ile to wiarygodne nie wiem, stąd ten dział :D.

Zakrza, epizozeur -> To prawda, że nowa F4 zapowiada się syfiaście, zwłaszcza z powodu nowego Dooma, z którego chcą zrobić trolla internetowego.

Jednak z drugiej strony, od jakiegoś czasu życzę tej samej nowej F4 sukcesu - a to z powodu działalności Marvela/Disneya, którą robią w celu obrzydzenia nowej F4. Sorry, ale niektóre ich działania, jak życzenie śmierci aktorom od nowej F4 to gruba przesada. Dlatego, dla przekory, jestem gotów życzyć nowej F4 sukcesu finansowego.

Jestem w 99,99% pewny że nowa Fantastyczna 4 będzie totalnym szitem

No i gitara. Nowa F4 zapowiada się na kaszanę, za to Marvel świetnie prowadzi swoja uniwersum (widać Disney niszczy tylko jedną markę na raz) i lepiej by było jakby do niego wrócili. X-Men mogę u nich zostać.

I nie "jakiś" tylko "jakichś" środków!

A skąd te rewelacje o Tranku?

Fantastyczna 4 będzie miała premierę w sierpniu według harmonogramu, czerwcową datę zmienili już dawno temu. Zapewne, skoro Ant-Man ma premierę w Lipcu i jego teaser zobaczyliśmy kilka dni temu, to zapewne w najbliższym czasie będzie i zwiastun F4.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Sprośne okruchy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.