Komiksy

Star Wars #1 Marvela w sprzedaży

Stało się, po dwudziestu trzech latach wydawania komiksów gwiezdnowojennych przez wydawnictwo Dark Horse Comics, licencja wróciła do jej pierwotnego właściciela, Marvela. Dzisiaj swoją premierę mają dwie nowe pozycje Domu Pomysłów. Wszelkie szczegóły dostępne są poniżej.

Star Wars #1

Scenariusz Jason Aaron
Rysunki John Cassaday
Okładka John Cassaday

NAJWIĘKSZA KOSMICZNA PRZYGODA W HISTORII WRACA DO MARVELA!
Luke Skywalker i jego drużyna rebeliantów walczących przeciwko Imperium są świeżo po swoim dotychczas najważniejszym zwycięstwie - zniszczeniu masywnej stacji bojowej znanej jako Gwiazda Śmierci. Ale Imperium jeszcze nie jest obalone! Dołącz do Luke'a, księżniczki Leii, Hana Solo, Chewbacci, droidów C-3PO i R2-D2 i reszty Sojuszu Rebelii, gdy starają się wywalczyć wolność pokonując siły Dartha Vadera i jego mistrza, imperatora. Napisana przez Jasona Aarona (Original Sin, Thor: God of Thunder) i narysowana przez Johna Cassadaya (Astonishing X-Men, Uncanny Avengers), to saga Star Wars, którą stworzyć mogło tylko Marvel Comics!

48 stron. Kategoria T. Cena $4,99.

Star Wars Omnibus Vol. 1 HC Chaykin Cover

Scenariusz: Roy Thomas, Howard Chaykin, Archie Goodwin, Jo Duffy i Chris Claremont.
Rysunki: Howard Chaykin, Carmine Infantino, Walter Simonson, Herb Trimpe, Michael Golden, Al Williamson i Mike Vosburg.
Okładki: Howard Chaykin i Greg Hildebrandt.

Gdy fenomen rozpoczął się w 1977 roku, Marvel Comics opublikowało pierwszą w historii serię komiksową Star Wars. Teraz, Dom Pomysłów jeszcze raz prezentuje te oryginalne przygody w formacie Omnibusa o rozmiarze wampy! To powrót Jedi do Marvela w pierwszym tomie rozpoczynającym się Nową Nadzieją, a kończącym na Imperium Kontratakuje. W międzyczasie rebelianci stykają się z bogactwem przeszkód - od gwiezdnego pirata Crimson Jacka do łowcy nagród Beilerta Valance'a jak i niespodziewanie smukłego Huta (jedno "t") Jabby. Luke wraca na Tatooine, Leia walczy w pojedynkę, Han i Chewie grają w zabójczą Dużą Grę, a Darth Vader poszukuje odpowiedzi! Z wszystkimi twoimi starymi ulubieńcami i wieloma nowymi twarzami - witaj, Jaxxon! - nie ma wątpliwości, Moc jest z tym tomem!
Wydanie zawiera Star Wars (1977) #1-44 i Star Wars (1977) Annual #1.

880 stron. Kategoria T. Cena $125. Druk kolorowy. Wymiary: oversized.

Star Wars Omnibus Vol. 1 HC Hildebrandt Cover (tylko Direct Market)

880 stron. Kategoria T. Cena $125. Druk kolorowy. Wymiary: oversized

Temat na forum.Tagi: Marvel Comics (318) Star Wars (2015) (114)

Komentarze (33)

To SKANDAL i wstyd, żeby poważna strona o Gwiezdnych Wojnach pisała newsy o takich szmatławcach. Najpierw zniszczyli prawdziwe EU, a teraz nawet nie próbują udawać, że robią coś nowego w tym świecie. Lemingi, przywitajcie się z wujkiem Jaxxonem.

Seller, trochę szacunku, bo takie teksty zahaczają o chamstwo. Te komiksy tworzą szanujący sie ludzie, a ty nawet nie czytając tego komiksu takie nieuprzejme rzeczy o nich mówisz. Trochę kultury na przyszłość, proszę.

Zrzynają sami z siebie. Te same postaci, ta sama nazwa. Nawet żadnej nowej postaci kobiecej nie wrzucili by było ciekawiej. Nudy. Marvel chyba robi wszystko by pokazać, że ma gdzieś nerdów.

Norma, dają szit który już ma każdy ... Wziąłem kiedys dodatkowy egzemplarz który walał mi się na chacie i zaniosłem go dzieciakowi któremu udzielam korepetycji.
Wyśmiał mnie. Miał trzy.

To Wyborcza strasznie opóźniona, bo w "W Sieci" ten nowy komiks jest już stałym dodatkiem od ostatniego numeru!

PS : Gdybym wiedział że niektórzy mają takie problemy z dorwaniem tego (Nie macie w mieście Empiku, cebulaczki?) to bym nie wywalał do śmieci tego drugiego egzemplarza, który skądś tam miałem ... Już bym Wam podesłał nawet.

Cóż, pozostaje Wam czekać na tę Wyborczą.

W wyborczej ma być zamiast Komiksowa jako dodatek.

Gdzieś na targu mignęła mi nawet licencjonowana edycja wschodniopolska, tym razem chyba w ogóle bez okładki, ale za to z gadżetami do wyboru. Był zimniok, zimniok i jeszcze chyba zimniok, bo wiadomo, że skrobia>>>celuloza, a na którymś to nawet pisało, że liczba miejsc pracy wzrośnie do dwóch, bo ktoś musi rozwozić po domach prenumeratę, bo nakład zalega i pleśnieje.

Wy to kupujecie? U nas były egzemplarze w koszu na ulotki.

Lol, to ludzie mają problem z kupieniem tego? W Skierniewicach, w jednej z pizzerii dostałem zniżkę 25% na ten komiks, przy zakupie dwóch pizz ...

To jakby ktoś w okolicy Poznania gdzieś widział to niech do mnie napisze na PW

A ja żałuję że kupiłem w empiku bo dzisiaj u mnie w wiosce widziałem w warzywniaku za 2 dolce mniej

Mój siostrzeniec kupił w sklepiku szkolnym nawet. Ja potem znalazłem w InMedio.

Potwierdzam to, co Nestor napisał. Ja znalazłem w TESCO w moim mieście między starymi numerami SWK, był ostatni!

Tak, trzeba tylko trochę popytać. Ja chodziłem z wydrukiem okładki i pani w kiosku u mnie na rynku w stolicy gminy wyszperała w kartonie z nowościami.

Serio można to juz w naszym kraju nabyć? Tak od razu?

No co wy, przecież to w każdym Empiku jest... :/

Nie wiedziałem że można to kupić w Polsce kioskach itp.

Przeczytałem i polecam :D

A kiedy będzie można kupić taniej na dworcach kolejowych :D ?

Ja dziś kupiłem w kiosku Ruchu. Widziałem też w Kolporterze oraz w saloniku prasowym w Kauflandzie. Trochę drogo, ale warto!

Dajcie linka lepiej.

Radzę szukać w salonikach prasowych

Szukałem w Tesco a potem w Biedronce i nie było.

Hahaha! Po latach zaklinania rzeczywistości zdobyłem władzę nad światem i sprawiłem, że to się dzieje!

A kiedy to ukaże się w Polsce?

Zaczynamy!

W jakich kioskach można kupić? bo nie widziałem

Żądam zeszytówki! Kto ze mną?!

Może sobie kupie przez internet.

Yyyy moje znanie komiksów to tylko komiksy wydawane w Polsce gdzieś od 2007. Ale ten omnibus ma 880 stron??? Jak to? To cały zbiór! U nas będą wydawane komiks za komiksem nie? A nie od razu 880 stron.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.