Różne

Święta, Rebelianci i Wielka Brytania

JediNews

Święta już za pasem, ale jakby ktoś miał jeszcze możliwość zrobienia zakupów w Wielkiej Brytanii to mamy kilka propozycji. Wszystko powinno być dostępne w lokalnych supermarketach. Choćby „Star Wars Easter Egg Decoration Kit” związany z „Rebeliantami”, czyli naklejki na jajka dla leniwych. Po co malować, skoro można przykleić.

Są też jajka z tatuażami związanymi z serialem. Oczywiście tatuuje się nimi jajka. Tak więc malowanie odchodzi do preszłości.

Mamy też coś dla amatorów słodyczy. M&M’s nie zawodzą, tym razem przygotowano specjalne jajko wielkanocne, które ma dozownik słodyczy. Tu już nawet nie ma powiązania z „Rebeliantami”, są tylko hełmy i miecze świetlne, nawiązująco do reklam M&M’s z poprzednich lat.

A na koniec prawdziwa rewelacja. Świąteczne zające, z Vaderem i szturmowcami. Wszystkie te produkty znaleziono w lokalnym sklepie sieci Walmart.Tagi: Gadżet (314) jedzenie (60) Święta (99)

Komentarze (5)

Te emenemsy to bym se kupił nawet. [2]

Szkoda tylko, że większość z tych filoniowych Rebelsów. Inaczej można by pozazdrościć Brytyjczykom, zwłaszcza tych wzorków na jajka.

Czemu u nas nie ma taki rzeczy oprócz tych jajek? :(

Te emenemsy to bym se kupił nawet.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.