Łotr 1

Plotki o „Rogue One”

MakingStarWars ma kilka nowych plotek na temat pierwszego spin-offa.

Otóż produkcja „Rogue One” owszem trwa ale do rozpoczęcia zdjęć wciąż dzieli nas kilka miesięcy. Za to z pewnością Felicity Jones gra główną rolę, nie tylko żeńską, ale główną. Wciąż szukany jest dla niej partner i tu podobno w grze nadal jest jeszcze Aaron Paul, przynajmniej wiemy, że nie zagra Hana Solo.

Podobno akcja ma się dziać na jakiejś rolniczej planecie, przynajmniej przez pewien czas filmu. Z potencjalnych spoilerów – podobno plany Gwiazdy Śmierci jednak są w scenariuszu. Z tym, że warto dodać, iż inne źródła sugerują, że cała ta historia o łowcach wykradających plany Gwiazdy Śmierci to jedna wielka ściema. No i pamiętamy, że niektóre zdementowane plotki (jak podmiana Boby Fetta) żyły bardzo długo, więc na razie to chyba raczej luźny strzał.

MakingStarWars jednak twierdzi, że plany Gwiazdy Śmierci będą ważne w tym filmie, pojawią się tu jakoby naukowcy, którzy zrozumieją, jak złym pomysłem jest ta stacja. Jednego z naukowców podobno miałby grać Ben Mendelsohn. Natomiast jeśli faktycznie Gwiazda się pojawi, to w żaden sposób nie będą retconowani geonosjanie i ich udział w jej stworzeniu. Czyli nie będzie tu nic zmieniane, ani historia nie będzie pisana na nowo.

Skoro zahaczyliśmy o Bena Mendelsohna, to warto wspomnieć, że zapytano aktora o „Gwiezdne Wojny” i jego rolę. Powiedział, że nie jest pewny niczego z tego, co słyszał, ale brzmi to wspaniale i cudownie byłoby zagrać w „Gwiezdnych Wojnach”.

Zdaniem brytyjskiego „Daily Mail” obsadzono już kolejną rolę w „Rogue One”, tym razem niewielką, przynajmniej jeśli chodzi o czas ekranowy. Lydon Sutcliffe (na zdjęciu), który ją dostał nie jest aktorem, a pracownikiem Wimbledonu, liczącym sobie trochę ponad 2,13 metra.

Dodatkowo warto dodać, że Disney podpisał umowę z IMAXem na dystrybucję kolejnych filmów. Na niej znajduje się także „Rogue One”. Na razie nie wiadomo jednak w jaki sposób będzie kręcony film, czy natywnie 3D, czy czeka nas jakaś konwersja.Tagi: 3D (138) Ben Mendelsohn (47) Disney (327) Felicity Jones (100) IMAX (77) Łotr 1 (408) Plotki (990)

Komentarze (7)

zadziwiające, że właśnie teraz zaczęło to przeszkadzać a nie jak wychodził komiks w którym niedługo po zniszczeniu gwiazdy śmierci kolejna powstała :P

Ile jeszcze będzie o gwiazdach śmierci??? Ile można?1

do tej pory się zastanawiam jak Genosjanie mogli na cokolwiek wpaść :D

NIE BĘDZIE GEONOSJAN!? TOĆ ONI ZROBILI PLANY PEREŁKI IMPERATORA ZWANEJ INACZEJ GWIAZDĄ ŚMIERCI!

To jest anty mężczyzn, że głównej roli nie gra facet. Szoq.

sam fakt, że będzie postać kobieca jako główna nic nie znaczy o Catwoman tez kiedys zrobili film, ale zrobili go tak beznadziejnie, ze oglądać się nie dało. Część twórców nie umie tworzyć postaci kobiecych.

Felicity Jones gra główną rolę. Myślę, że Mistrz Seller jest zadowolony z tego faktu :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.