Wojny Klonów

"The Lost Missions" na Disney XD

Facebook

Wczoraj oficjalna ogłosiła na swoim Facebooku, że "The Lost Missions" - trzynaście ostatnich dokończonych odcinków "The Clone Wars" - trafi na Disney XD. Do tej pory można je było oglądać na platformie Netflix lub kupić sobie płytę. Start już w tę niedzielę, a poniżej można zobaczyć zwiastun.

We have a good feeling about this... At last, Star Wars: The Clone Wars - Lost Missions is set to debut on Disney XD this Sunday!

Posted by Star Wars on 8 lipca 2015


Oczywiście dla fanów z Polski nie jest to może zbyt wielki news, bo większość z nas nie ma dostępu do amerykańskiej wersji kanału, Netflix też u nas (legalnie) nie działa, a sprowadzenie wolnej od ograniczeń regionalnych płyty ze Stanów (do tej pory nie było wydania brytyjskiego, ale podobno ma się to zmienić) jest kosztowne. Ale może jest nadzieja, bo skoro serial zadebiutuje na Disney XD z USA, to być może zobaczymy kiedyś odcinki w polskiej wersji językowej w naszej telewizji. Co więcej, wysoka oglądalność być może skłoni Disneya do dokończenia serialowych historii - nie ma raczej co liczyć na nowe odcinki, ale może na komiks lub książkę.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Disney XD (55) Netflix (32) The Clone Wars (1207)

Komentarze (6)

Prawda jest taka, że jak ktoś jest zainteresowany to znajdzie na luzie, Internety wszak są niezbadane, a szanowni Redaktorzy Bastionu muszą trochę przygrać głupa i nie sugerować nic nielegalnego. Proste.

Super odcinki, wszystkim polecam. Mój syn zakochał się w Yodzie po ich obejrzeniu.

ShaakTi1138: Ależ oczywiście, nie miałeś prawa napisać inaczej. Nie zmienia to faktu, że zabrzmiało to, bądź co bądź, zabawnie. :)

Michalomatek->
Musisz poczekać, aż się wczyta.

Wixu->
A co mam napisać? Ściągnijcie z MF.com lub Rapidshare`a? Poza tym wyznaję zasadę, że jeśli coś mi się podoba, to kupuję, bo w ten sposób wyrażam szacunek dla twórcy i jego dorobku.

Podoba mi się ta hiper poprawność (tj. rżnięcie głupka), że ciężko będzie obejrzeć te odcinki w Polsce. No, szkoda, przejsz Netflix nie bangla u nas, nie było brytyjskiego wydania dvd... Kogo wy chcecie oszukać. Siebie? :D

Gdzie trailer? Nie widzę go.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.