TWÓJ KOKPIT
0

Ostatni Jedi

Hayden, Benicio, Skellig i inne ploty

2015-09-24 07:19:59Zaczynamy od dość dziwnej plotki. Ponoć w Wielkiej Brytanii trenuje już Hayden Christensen, który miałby pojawić się w Epizodzie VIII, oczywiście jako Darth Vader. Pojawienie się Vadera w retrospekcji, jako ducha czy nawet w hologramie nie powinno wymagać od aktora specjalnej tężyzny. Skoro jednak trenuje, może kryje się za tym coś więcej? Niektóre źródła sugerują, że Christensen miałby się pojawić w kolejnych filmach (dwóch?). Więc być może chodzi o Epizod VIII i IX, ale równie dobrze może chodzić o Antologię, zarówno „Rogue One” jak i może którąś z kolejnych. Oczywiście jak to z plotkami bywa, trzeba poczekać, aż poznamy prawdę. O możliwym występie Haydena w „Rogue One” pisaliśmy w lipcu. Szybko powstają też szalone teorie. Na wszelki wypadek jedną z nich podamy jako Spoiler Podobno rycerze Ren mieliby wskrzesić/sklonować Dartha Vadera.(koniec spoilera). Cóż, warto poczekać na oficjalne wieści w tej sprawie.

Benicio Del Toro po raz kolejny wypowiedział się o swojej roli w Epizodzie VIII. Stwierdził, że nie wie, czy jego postać to szwarccharakter. Dodał też, że ludzie tak mówią, ale chyba czytali inny scenariusz niż on. Potem oznajmił, iż fajnie jest trzymać ludzi w pewnej niepewności, więc jeśli ktoś chce wierzyć, że Del Toro gra czarny charakter, to dobrze. Może zatem gra jakiegoś łotra?

Być może przerwa w zdjęciach nad Epizodem VIII potrwa krócej niż się spodziewaliśmy. Przed zimą warto zrobić jeszcze jedną lokację, znaną z „Przebudzenia Mocy”, czyli Greenham Commons. Podobno zaczęły się tam jakieś prace. W zeszłym roku tu ze swoją ekipą był J.J. Abrams, więc kto wie, może to samo miejsce wróci do Epizodu VIII. Oczywiście wciąż w grze może być „Rogue One”, ale znów chyba bardziej chodzi o Epizod VIII. Widać kręcenie dwóch filmów na raz może być dość mylące. Poniżej nowe zdjęcia z Greenham Commons, coś się tam działo, ale co?Wyszło jeszcze kilka spraw z ustaleń w sprawie kręcenia na Skellig Michael. Otóż, jak łatwo jest się domyślić, zarobki obserwatorów pokrywa Disney/Lucasfilm. Cała ekipa Riana Johnsona na wyspie została ograniczona do maksymalnie 180 osób (wraz z wszystkimi innymi osobami, w tym obserwatorami). Mogli oni pojawić się tam dopiero o godzinie 7:00 rano, i musieli zniknąć przed 20:00. Wyjątkiem była ekipa kręcąca nocne zdjęcia, ci mogli pozostać na Skellig Michael do 21:00 (pozwolenie tylko dla 15 osób). Helikoptery miały być używane tylko transportu, zaś zdjęcia z powietrza ograniczono do sumarycznie 45 minut dziennie. Przeloty też ograniczono, do 4 dziennie i 16 w ciągu trzech tygodni, podczas których miały trwać zdjęcia.

Z poprzednich newsów wiemy, że na pewno na wyspie pojawili się Rian Johnson, Ram Bergman (producent), Steve Yedlin (operator), Mark Hamill i Daisy Ridley.
TAGI: Benicio Del Toro (49) Daisy Ridley (235) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (415) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (881) Epizod VIII: Ostatni Jedi (516) Hayden Christensen (238) J. J. Abrams (529) Łotr 1 (spin-off) (500) Mark Hamill (380) Plotki (1174) Ram Bergman (53) Rian Johnson (309)

KOMENTARZE (8)

 • exxxile2015-09-28 21:46:58

  Wskrzeszenie Vadera to najgorszy możliwy pomysł... Obecność starej gwardii w nowej trylogii na plus, ale Vader to powinien być zdecydowanie zamknięty temat. Choć rozumiem, że disneya kusi pokazanie go po raz kolejny, bo odświeżenie takiej postaci to oczywiście ekstra biznes. No ale też jak już zauważono - jakby to miał być zamaskowany Vader, to nie trzeba byłoby zatrudniać Haydena. Fajnie byłoby zobaczyć Anakina w mniejszej roli w Rogue One, ale to chyba też wykluczone, bo z tego co pamiętam, akcja Rogue One toczy się już po Mustafarze. Myślę, że najprędzej może kontaktować się z zaświatów z Lukiem lub Leią.

 • RodzyN jr.2015-09-26 12:02:09

  Christensen to się nadaje... na Enta we Władcy...

 • Mister S.2015-09-24 15:01:19

  Na takie domysły jest za wcześnie. Czytałem niedawno temat sprzed premiery RotS i niezły miałem ubaw czytając spory na temat czy Sidious to Palpie: Sidious wejdzie w ciało Palpatine`a, Sidious zabije Palpatine`a a potem się pod niego podszyje, spójrzcie na podbródek: to ta sama osoba, Sidious siłą przejmie władzę, gra go ten sam aktor, Sidious zabije senatorów i sam stworzy Imperium, wsłuchajcie się w temat muzyczny Palpiego w RotJ: to ten sam, Sidious założy maskę, kiedy Windu mówi o mistrzu Sithów mamy zbliżenie na Palpiego... itp itd. Za wcześnie na takie pomysły. A co do samej plotki, niech nie wskrzeszają Vadera. Jaki miałoby to sens Vader się nawrócił, nie walczyłby u tych złych.

 • Darth HaRdCoRe2015-09-24 14:33:03

  Nieee, ten spoiler to jaja jakieś, nikt o zdrowych zmysłach nie porwałby się na pokazanie takiej sytuacji w filmie. W zasadzie samego Vadera zagrać może ktokolwiek o odpowiednim wzroście i tężyźnie, a może po prostu chcą Haydena? A opcje jak dla mnie są dwie: Rogue One jako Vader lub EVIII - i ta druga opcja wydaje się być bardziej prawdopodobna. Przecież Luke ma kontakt z tatusiem w "zaświatach". ;)

 • Nestor2015-09-24 12:51:15

  Niezły ten spoiler, może być ciekawie.

 • karauak2015-09-24 10:08:08

  Jeżeli plotka się potwierdzi to jasne jest ze zobaczymy go bez maski

 • darth_sowa2015-09-24 08:15:57

  Nie mam nic przeciwko powrotowi Haydena do SW. Przy dobrym reżyserze może wreszcie pokazałby na co go stać. Jednakże liczę że to żadne klonowanie vel. wskrzeszanie nie będzie, więc albo normalnie jako Vader w Roque One albo retrospekcja w epizodach.

 • Hagan2015-09-24 08:07:28

  Hayden może być, jako force ghost Anakina, bo Vadera zawsze może zagrać ktoś inny.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..