Gry komputerowe

Gameplay z "Knights of the Fallen Empire"

Internet
Już za miesiąc zadebiutuje kolejny duży dodatek do "The Old Republic" zatytułowany "Knights of the Fallen Empire". Jak pamiętacie, akcja rozgrywać się ma jakiś czas po wydarzeniach z głównej gry, a nasz bohater, będący na 60. poziomie doświadczenia i mający tytuł Outlandera, zostanie zamrożony w karbonicie, po czym rozmrożony przez Lanę Beniko aby móc przeżywać dalsze przygody w opanowanej przez tzw. Wieczne Imperium rządzonym przez niejakiego Valkoriona, galaktyce. Poniżej przedstawiamy dwa filmiki, gameplay z dodatku (konkretniej rozdziału pierwszego zatytułowanego "The Hunt"). Oczywiście przestrzegamy przed spoilerami.

Jeśli chodzi o Nico Okarra, znanego z intra gry przemytnika, twórcy informują, że subskrybenci otrzymają maila w grze - ów kompan będzie się w nim znajdować. Ale jeżeli będziemy chcieli znaleźć go w trakcie historii, nic nie stoi na przeszkodzie - wystarczy skasować lub nie otwierać wspomnianego wyżej maila i szukać na własną rękę - w którymś momencie na pewno się pojawi.Przypominamy, że dotychczasowe newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forumTagi: The Old Republic (504)

Komentarze (5)

Fabularnie jak będzie to zobaczymy, ale cieszę się z dwóch rzeczy. Cutscenki nabierają trochę klimatu, a designy nowej frakcji to nareszcie powiew świeżości. Przy Republice żywcem zerżniętej z NT i nieciekawych Sithach mamy wreszcie coś co wygląda w miarę oryginalnie.

Coraz więcej graczy...? gamal111 szczerze mówiąc do graczy jest coraz mniej a te chwilowe wzrosty graczy na niektorych serwerach wynikają z kolejnego ich łączenia aniżeli z napływu nowych graczy... siedzę w tej grze od samego początku jak tylko wyszła bo wszystkich bet liczyć nie będę i uwierz mi że społeczność w tej grze wciąż maleje... A co do zmian to jednak ludzie w większości są do nich bardzo sceptycznie nastawieni przynajmniej na europejskich serwerach. Wystarczy poczytać chat na flocie, a jako że mam postacie na wszystkich europejskich serwerach to rozeznanie wychodzi mało korzystnie dla KotFE...

Tylko SWTOR!

"I already knowwwwwwww" :P No ale cutscenki wreszcie wyglądają jak w grze fabularnej BioWare

W tamtym dodatku gra wyglądała tak jak powinna od początku a teraz... Jest tylko lepiej a potwierdzają to coraz lepsze zmiany i patche oraz przy okazji coraz więcej graczy! Czekam z niecierpliwością na Kotfe!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.