Twórczość fanów

Modele figurek Star Wars

Michał Majewski jest fanem Gwiezdnych Wojen, który zajmuje się również modelarstwem. Własnoręcznie wykonał niedawno, w skali 1:72, serię figurek z naszego ulubionego uniwersum. Galerię ze zdjęciami jego modeli zobaczyć możecie w tym miejscu. Poniżej natomiast znajdziecie kilka słów od Michała do Was.

W związku, że zbliża się długo oczekiwany Epizod VII, postanowiłem uczcić ten zbliżający się moment, ponieważ jestem fanem SW od dzieciństwa. Moim hobby jest modelarstwo. Postanowiłem wykonać kilka scen związanych z wcześniejszymi epizodami kultowego filmu. Figurki i scenki wykonane są w skali 1:72 i całkowicie od podstaw przy użyciu całego warsztatu modelarskiego. Z mojego doświadczenia wynika, że w tej skali niewiele jest na rynku figurek o tej tematyce. Pozdrawiam Fanów, tak samo oczekuję kolejnego epizodu i proszę fachowców o opinię odnośnie wykonanej pracy.Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej autora powyższych figurek.Tagi: Inna twórczość fanów (384) Model (58)

Komentarze (4)

Nieźle, gratulacje.

No no. W tej skali to nieźle się trzeba namęczyć i mieć niezłe oko. Gratuluję, bardzo fajne , najbardziej podoba mi się scout trooper.
Pozdrawiam

Kawał dobrej roboty! Gratuluję umiejętności i talentu. Pozdrawiam autora. :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.