Rebelianci

Rebelianci 2x08 w Polsce

Różne

Już jutro o 9:35 na kanale Disney XD Polska będzie można obejrzeć kolejny odcinek drugiego sezonu serialu "Star Wars: Rebelianci" - "The Future of The Force". Poniżej można zobaczyć fragmenty i przeczytać opis.

Rebelianci dowiadują się, że inkwizytorzy poszukują wrażliwych na Moc dzieci, więc działają razem, aby ochronić młodziki przed wrogiem..

I dodatkowo jedna serialowa wieść: serwis TV Insider donosi, że do oryginalnej obsady dołączy Kevin McKidd. Aktor ten znany jest przede wszystkim z roli Owena Hunta z "Chirurgów" i Lucjusza Vorenusa z "Rzymu". Udzielał również głosu Johnovi MacTavishowi w "Call of Duty". W "Rebeliantach" ma wcielić się w Mandalorianina powiązanego w pewien sposób z przeszłością Sabine - odcinki o niej mamy podobno zobaczyć wkrótce, choć, jak wynika z zapowiedzi, nastąpi to raczej po przerwie świątecznej.

Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (528)

Komentarze (6)

Sam temat jest fajny, ale resztę zawalili. Kanan nie umie walczyć, Ezra tak głupio wpadł i myślałam, że ten pojedynek Ahsoki z Inkwizytorami będzie ciekawszy - Piąty Brat walczył gorzej niż padawan, a rozmowa Ahsoki z Siostrą była taka średnia (to o matce było dosyć fajne :D). Chyba tylko Zeb im wyszedł :)

Jak dla mnie, odcinek strasznie, hmmm, bezbarwny. Nawet trudno znaleźć lepsze określenie. ~;)

Nie źle, ashoka jest lepsza od kenana. Ezra oczywiście gapę walnął.

Imperium w końcu znalazło bazę rebeliantów! I to przez Ezrę! Tyle że znowu wszystko zwalą.

Co do jutrzejszego odcinka podobny już był w Wojna Klonów gdzie Sidious też chciał coś tam zrobić z dziećmi wrażliwymi na moc. Wynajął zdaje sie, że wtedy Cada Bane ale moge juz nie pamietac.

Odcinki o Sabine? W liczbie mnogiej... super! To najfajniejsza postać wg mnie :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Rebelianci"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.