Wojny Klonów

P&O 154: Czy Grievous użył pchnięcia mocy na Shaak Ti?Czasem jest tak, że twórcy rozszerzonego wszechświata trochę się zapominają. Fani pytają potem o logikę i prawidła uniwersum i dostają przeróżne odpowiedzi.

P: Podczas oglądania 20 odcinka mikroserii „Wojny Klonów”, zauważyłem, że zaraz po tym jak Grievous kopie Ki-Adi-Mundiego, zdaje się odpychać Shaak Ti za pomocą pchnięcia Mocy. Jak on mógł to zrobić, skoro nie jest użytkownikiem Mocy?O: Akcja dzieje się szybko, przez to nie zawsze widać, co dokładnie się dzieje. Generał Grievous nie jest użytkownikiem Mocy. Zamierzał uderzyć ją swoim mieczem świetlnym, a ona próbowała za pomocą Mocy zablokować ten cios. Ale nie była wystarczająco silna, by wszystko zastopować. Udało się jej uniknąć kontraktu z ostrzem, lecz kinetyczna energia uderzenia, choć jej nie dotknęła, przeniosła się przez „tarczę Mocy” przerzucając ją przez pokój. Czyste prawa fizyki.Tagi: Clone Wars (219) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (325)

Komentarze (13)

@Qel Asim - nie grzesz... ~;)
Kreska Tartakowsky`ego jest genialna, taka sama jak w Samuraju Jack`u. No i sposób opowiedzenia historii w króciutkich odcinkach też jest świetny. ~:P

Strasznie obleśnie wyglądały te postacie, scenografia itp., już Rebels lepiej wyglądają, a TCW po prostu przebiło wszystko.
Oglądałem to tylko ze względu na historię, nie miałem żadnej przyjemności z animacji, tylko wstręt

Mnie się zawsze wydawało, że Shaak Ti odepchnęła się Mocą od Grievousa celowo, aby nie zginąć; potem pomyślałem sobie, że wykończona Mistrzyni nie wykonała wystarczająco by powalić Grievousa silnego pchnięcia Mocy, przez co - z uwagi na bycie słabą i zmęczoną - sama się "odepchnęła", nie potrafiąc zapanować prawidłowo nad Mocą.
Oficjalne tłumaczenie dobre, ale jak oglądałem ten serial lata temu to widziałem to w sposób wyżej opisany. ;D

Wolf Sazen-> Nie, nie są. Przyzna to każdy kto ma inny gust niż Ty i Vergesso. Nie mówię oczywiście że są złe bo oglądałem je z 10 razy, ale nie ma w nich nic wyjątkowego.

Te wojny klonów są najlepsze ! Zawsze jak oglądam SW to I, II potem właśnie te WK później III i tak dalej :P A Disney może gadać co chce...

Andeddu -> Oczywiście że są. Przyzna to każdy kto ma choć odrobinę obiektywizmu w sobie.

Vergesso-> Nie, nie są. Ale da się je obejrzeć.

Ale są 100 razy lepsze od wieeeelu innych seriali z SW, w tym lepsze od TCW czy Rebelsów:)

Rysunkowe Clone Warsy nie należą do kanonu, więc powiedzmy że w innej alternatywnej rzeczywistości GG potrafił dysponować mocą...

LOL, widziałem ten fragment 10 minut temu. Nawet mi do głowy nie przyszło, że to GG użył Mocy.

Uwielbiam te tłumaczenia :)))

A ja zawsze myślałem, że to Shaak Ti sama się odpycha, żeby uniknąć uderzenia.

Dobra, dobra, walnęli babola, a teraz tłumaczenie o "prawach fizyki"

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.