Książki

"Przebudzenie mocy. Słownik ilustrowany" w sprzedaży

Egmont Polska

Choć premiera Ilustrowanego słownika do najnowszego epizodu ma nastąpić pierwszego lutego, to w sieci salonów Empik można już nabyć ten przewodnik. W pozostałych punktach sprzedaży produkt będzie dostępny wraz z początkiem przyszłego miesiąca. Jest to kolejna odsłona ukazujących się już w przeszłości w naszym kraju albumów, publikowanych przez wydawnictwo Egmont.

Przebudzenie mocy. Słownik ilustrowany

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce Moc przebudziła się na nowo. Fani Gwiezdnych Wojen długo czekali na premierę kolejnego epizodu. Teraz pora, aby poznali każdy szczegół najnowszego filmu. Kompletny przewodnik po Gwiezdnych Wojnach: Przebudzeniu Mocy zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat postaci, stworzeń, droidów, miejsc i technologii z części VII.
Autor Pablo Hidalgo. Tłumaczenie: Anna Hikiert i Błażej Niedziński. Cena 39,99 zł, 80 stron, twarda oprawa.Tagi: Anna Hikiert-Bereza (117) Błażej Niedziński (44) Egmont Polska (603) nowości książkowe (247) Pablo Hidalgo (306) Słownik obrazkowy / Przewodnik ilustrowany (67)

Komentarze (17)

Robię co mogę, żeby nie kupować w Empiku...ale to musiałem :(.

Czy imie Poe wogole powinno sie odmienia? Kurtka Poego, droid Poego, X-Wing Poego.. tragicznie to brzmi :/

Nie kupujcie w Empiku!

Co napisali o Supreme Leader Snoke?

Ja mam od pięciu dni chyba. Super zrobiony, fajne informacje i wyjaśnienia niektórych niedopowiedzeń. Niech Moc będzie z Wami.

Trochę się zawiodłem, że nie ma rozdziału o Luke`u, nie ma też spoilerów związanych z początek spoilera pochodzeniem Kylo czy Hanem Solo koniec spoilera. Liczyłem na jakieś wskazówki odnośnie fabuły E8 :)
Jak tak się przejrzy to okiem 29-latka trochę znającego fizykę to widać, że te techniczne szczegóły na schematach to trochę takie lanie wody :) W dzieciństwie przy słowniku dla Episode 1 tego nie widziałem.
Pozycja przyda się żeby utrwalić wiedzę czy choćby nazwy nowych postaci :P

Asia mi kupi.

Kupię.

Mam go już od piątku, jest niezły ale moim zdaniem trochę ubogi, mogli się bardziej postarać i wtrcić trochę więcej tekstu. Rzuca trochę światła na film :)

oo szybciutko

JUż?! Damn! trzeba jutro isć! a jutro też przesyłka z art of force awakens.. znowu wszytsko naraz.. masakra!

Świetna sprawa, już mam

Trzeba będzie nabyć. A Kylo nadal się lansuje. D:

Ciekawe czy Niesamowite przekroje też będą do kompletu.

Bardzo dobry zakup, wiele ciekawych informacji ;)

Ja już mam od piątku.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.