Star Wars TV

Serial aktorski, wcale nie tak szybkoWygląda na to, że serialu aktorskiego szybko nie dostaniemy. Owszem z Lucasfilmu dochodzą nas różne wieści, ale prezes ABC (stacji należącej do Disneya), Paul Lee powiedział wprost. Lucasfilm jest skoncentrowany na filmach. Nie szykują żadnego serialu.

W podobnym tonie wypowiada się Lucasfilm. Obecnie koncentruje się na serialach animowanych (takich jak „Rebelianci”) i to jest wszystko, co mają do zaoferowania telewizji.

Nawet J.J. Abrams wypowiedział się na ten temat, mówiąc, że oczywiście on (i jego firma Bad Robot) mają duże doświadczenie w telewizji, ale nawet jeśli coś powstanie to jest mało prawdopodobne by w ogóle byli w to zaangażowani.

Wcześniejsze doniesienia o serialu sugerowały, że zamiast ABC Lucasfilm mógłby skorzystać z usług Netflixa, ale na razie nie wygląda by mieli coś w planach.

Dla przypomnienia Paul Lee był już zainteresowany serialem aktorskim trzy lata temu. Niestety na razie „Underworld” czy jak ostatecznie będzie nazywał się serial, to jedynie plotka, która powraca raz na jakiś czas. I chyba szybko nic się w tym temacie nie zmieni.Tagi: ABC (14) Disney (413) J. J. Abrams (509) Lucasfilm (569) Netflix (44) Plotki (1130) Serial aktorski (208) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (577)

Komentarze (19)

JORUUS - nie.

Murderius - powróciłeś, stary! Jakże się cieszę!

Tylko, że jeden istotny szczegół co do serialu aktorskiego: dotychczasowe EU zostało wywalone w piździec. Więc nie ma co snuć spekulacji co do tego, czy będą nawiązania do Dark Times, Dassa Jennira, czy różnych postaci, które przeżyły Czystkę, a nadal egzystują w czasach krótko po ROTS, jak Asajj Ventress, Quinlan Vos, czy nawet choćby Obi-Wan, jakby zdecydowali się kiedyś wziąć McGregora do serialu na jeden odcinek.

Nie, teraz wszechświat SW stał się pustą kartką, a właśnie w tym nowym kanonie miałby być osadzony serial aktorski, więc... o ile wiele lat temu był jedną z czterech rzeczy SW, na które czekałem najbardziej, o tyle teraz całkowicie straciłem zapał co do serialu aktorskiego i nie widzę za bardzo sensu w nim.

Poza tym - serial miał dziać się w czasach krótko po ROTS, w klimacie transformacji ustrojowej Republiki w Imperium, a teraz, kiedy Disney kupił Lucasfilm, wydaje się, że ten okres czasowy został w dużej mierze porzucony ma rzecz nowych filmów, spin-offów(chociaż jeden z nich może być osadzony właśnie w tych czasach) i kręcenia się wokół "wielkiej trójki" w czasach OT.

Lubsok >>> jakiegoś porządnego serialu/seriali rozwijających świat SW i pokazujący coś nowego (a nie czasy OT)

Mistrz Seller jest włącz pro7 po północy. Za pojutrze czwartki z niemiecka klasyką! Ulalaa...

Aha... Gimbusy w natarciu... Cos się stało z tą stronką? Społecznością to już tu nikt nie jest, a na pewno nie społecznością fanów... Pamiętam jak za dobrych lat można tu bylo normalnie ze sobą rozmawiać. Przeciwnicy i zwolennicy szeroko pojętnych kwestii rozmawiali ze sobą normalnie i rzeczowo argumentowali swoje stanowisko. Trolle byly w większości ignorowane... A teraz? Czasami szkoda czasu jaki sie poswiecilo żeby tu zajrzeć... Dokąd zmierzasz Bastionie? I komentarz również na temat wątku jak większość z poniższych... A co do serialu TV to niech go okladaja nawet o kilka kolejnych lat jeśli będzie to mialo pozytywny wplyw na jego formę i treść.

nadzieja umiera ostatnia, ale wy serio z tymi rebelsami i tym krzyżem? serio? XD

@Seller

Jak chcesz porządnego pornusa spod znaku SW, to wchodzisz na byle pornhuba i masz tego pełno, nie wiem w czym problem.

Ja tam bym chciał serial o nazwie Star Wars Legends. Opowiadał by on historie ze Starego Kanonu. 1. Sezon miałby miejsce w erze Starej Republiki, 2. opowiadałby trylogię Thrawna. Każdy sezon w innej epoce. To by było świetne.

Brakuje mi jakiegoś serialu aktorskiego/animowanego w czasach Starej Republiki! Poza KotOR-ami i TORem nie praktycznie tego tematu poruszanego.

Dla dorosłych już jest Star Wars Porn Parody, idealna pozycja dla ludzi pokroju Krogulca, Lorda Barta i reszty ,,prawdziwych" fanów z kucami po kolana. Mają tam fabułę pierwszej części swojej ukochanej starej trylogii, przy której mogą spełniać swoje chore fantazje do samego rana.

A co być konkretnie chciał dla dorosłych Seller?

pisze się wkużajonce

To wkurzające. Wszędzie same produkty dla dzieci, a dla dorosłych nic nie ma.

Pytanie techniczne - jest JJ w Rebelsach?

Tak, tak. Nie szykują żadnego serialu ;)

Kogo to obchodzi, ważne, że jest Leia w Rebelsach i Ezra ma krzyżowy miecz !!!!!1111 [2]

Kogo to obchodzi, ważne, że jest Leia w Rebelsach i Ezra ma krzyżowy miecz !!!!!1111

Oj tam sądzę, że po 2-3 udanych filmach szybko zaczną rozwijać i seriale. Pewnie jakiś kolejny serial animowany i oczywiście aktorski.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.