Komiksy

Han Solo dostaje własną serię limitowaną

Entertainment Weekly

Wydawnictwo Marvel Comics ogłosiło, że w czerwcu do swojej oferty dołączy nową 5-zeszytową serię limitowaną pt. Han Solo. Historię o sławnym przemytniku ma napisać Marjorie Liu, a oprawą graficzną zajmie się Mark Brooks, który już pracował nad nowymi gwiezdnowojennymi komiksami Domu Pomysłów (okładki serii Star Wars, Darth Vader, Kanan). Komiks ma być chronologicznie umiejscowiony pomiędzy czwartym a piątym epizodem.Scenarzysta serii tak wypowiedział się o swoim nowym dziele w wywiadzie dla Entertainment Weekly: To Han Solo, który jeszcze nie wie kim jest. Nie zna się na polityce i nagle zostaje wrzucony w wir wydarzeń, które zmienią go na zawsze. Solo nie chce zaakceptować tych zmian, ale będzie musiał.

Poniżej znajdują się niedokończone rysunki Marka Brooksa, których finalne wersje ukażą się na łamach Han Solo #1 w czerwcu.Tagi: Han Solo (2016) (24) Marvel Comics (354)

Komentarze (12)

Ja pierd...
Znowu między Ep. IV a V? Ileż można. Przestańcie wpierniczać wszystko w okres OT, a zwłaszcza wokół ANH. Znowu będzie to samo pierdololo co dotychczas w tych komiksach.

Wiadomość z ostatniej chwili: Egmont planuje wydać komiks już w 2019!

Dobrze że dzięki Marvelowi będziemy mieli co czytać w Nowym Kanonie :D Bo na porządne powieści to chyba nie ma co liczyć....

Do tej pory komiksy Marvela okazały się świetnie. Wstrzelili się w ulubiony okres większości czytelników. The Force Awakens jest świetnie oddanym hołdem starej trylogii jaki jej się należał. Nawet w Rebelsach zrobili miecze świetlne stylizowane na starą trylogie by były coraz cieńsze jak szpikulce a nie jak proste świecące kije :)

Do tej pory komiksy Marvela byly rozczarowaniem. Pompuja ta oryginalna trylogie jak tylko moga. Lubie Hana - ale mogliby zrobic komiks o np. Wielkim Inkwizytorze - traktujacym o jego przejsciu na CSM. 5 Siostra to tez chyba niezly material. Rozumiem, ze bedziemy sie krecic tylko wokolo Nowej Nadziei i wzdychac jak wspanialy byl ten film - owszem byl - ale to zakrawa na manie symbolizowana przez nowonadziejowanie wszystkiego - b. slabe The Force Awakens jest jednym wielkim plagiatem Nowej Nadziei - i nawet z mieczy swietlnych w infantylnych Rebelsach zrobili cieniutkie szpilki bo ze wzgledu na prymitywizm efektow specjalnych tak wyglafaly w fetyszozowanej Nowej Nadziei...

Myślę że kupię ten komiks. Chociaż czytanie komiksów idzie mi jak Besaliskowi układanie domków z kart :)

A nie mogliby zrobić jego losów między 6, a 7 epizodem, albo jeszcze lepiej między piatym, a szóstym, to byłoby jeszcze lepsze.

Leia, Han, 3PO, Lando, Chewbacca, Kanan, Obi, Vader, Poe. Następny w kolejce do dostania własnego tytułu jest pewnie Luke i R2. I Rey <3

Kreska jak z Karmazynowym Imperium III, czyżby ten sam rysownik ?

Od strony graficznej prezentuje się niesamowicie (zarówno okładka, jak i wspomniane w newsie niedokończone rysunki Marka Brooksa). :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.