Przebudzenie Mocy

The Secrets of The Force Awakens: A Cinematic Journey

Secrets of The Force Awakens: A Cinematic Journey to film dokumentalny ukazujący historię powstawania "Przebudzenia Mocy". Zawiera zarówno archiwalne zdjęcia, jak i wywiady z aktorami i ekipą. Dołączony on będzie do wydania cyfrowego oraz Blu-ray Epizodu VII. Na kanale YouTube StarWars.com opublikowana została kilka godzin temu zajawka reklamująca ten dokument. Możecie ją obejrzeć poniżej. Więcej na temat wydania "Przebudzenia Mocy" w Polsce możecie przeczytać w tym miejscu.Tagi: dokument (61)

Komentarze (14)

@THE_ONE101 Ale wg wypowiedzi twórców ta scena została nagrana 2 razy przez 2 różne ekipy w 2 różnych terminach? To co widzimy tutaj to materiały z making of ekipy Abramsa, dlatego RodzyN jr. ma rację że śmieje się z wystawionego w kierunku Hamilla mikrofonu;p

@Lord Budziol

No właśnie o to mi chodzi.
"Od razu" - w tej samej lokacji

@Lubsok Teoretycznie, na pierwszy rzut oka wydaje się to bez sensu, ale przecież musimy dostać coś więcej z wydarzeń na Ach-To, przynajmniej linijkę dialogu;p A kiedy Ekipa Epizodu 8 kręciłaby te inne sceny, mogłyby się one nieznacznie różnić od wmontowanej w film końcówki TFA, trochę inny wygląd aktorów, inna pogoda itp. itd. W jednym filmie rzucałoby się to w oczy, w związku z tym musieli zrobić tak jak zrobili i mimo wszystko ma to sens;p

Kręcić drugi raz to samo, ale z innym reżyserem, w innym terminie. Bez sensu, no ale czego tu oczekiwać. W końcu to Disney.

@THE_ONE101 A to nie było czasem tak że do Epizodu VIII nakręcono tę scenę jeszcze raz? Mamy przecież zwiastun produkcji, w której to Rian Johnson, a nie J.J. mówi "cięcie" a Daisy Ridley wspominała w jakimś wywiadzie że dziwnie było wracać na Skellig Islands i kręcić to samo z inną ekipą?

@RodzyN jr.

Bo ta scena jest automatycznie pierwszą sekwencją do ep 8 - nagraną od razu. Jakiś dialog musi paść.

Dla jaj.

Zastanawiam się po co ten mikrofon był skierowany na Marka Hamilla XD

Wiadomo czy dokument do filmu będzie tłumaczony na polski

Kurczę, zazdroszczę wielu osobom. TFA nie było złe, odwiedziłem kina dwa razy z jego powodu, ale nie zachwyciło mnie aż tak bardzo by częściej chodzić do kina czy z utęsknieniem wyczekiwać wydania na DVD/ Blu-ray.
Fajnie jest mieć film, który tak zachwyci, że będzie się do niego wracać raz za razem. ;)

Gdy już kupię TFA na własność to nie będę wychodził z pokoju 24h oglądania :D

Ech... jeszcze miesiąc... jeszcze tylko miesiąc...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.