Klasyczna Trylogia

Szczegółowe fotosy modeli z Oryginalnej trylogii

imgur.com

Mieliście kiedykolwiek możliwość przyjrzenia się rekwizytom i modelom, jakie były wykorzystywane przy produkcji starej trylogii? Chcielibyście zobaczyć deskę rozdzielczą skutera 74-Z lub szczegóły fregaty Nebulon czy rebelianckiego transportowca? To macie teraz taką okazję, dzięki galerii użytkownika zerobounds na stronie imgur.com.

Detail closeup photos of the old Star Wars propsTagi: Model (54) Zdjęcia (315)

Komentarze (10)

Szkoda że taka mała rozdziałka.
Jako refki polecam raczej toro model:
https://www.flickr.com/photos/toromodel/albums

Nie jara mię to.

Super Star Destroyera najwyraźniej posklejano z części plastikowych modeli zwykłych okrętów - zauważyłem fragmenty nadbudówek krążowników i pancerników z II Wojny Światowej.

260858 Kolego ja Cię w 100% rozumiem, w 2 pierwsze Battlefronty grałem BARDZO dużo. Niestety jestem za cienki żeby grać z ludźmi, poza tym klimat Starwarsów to wg mnie bardziej kampania singlowa...

A w temacie - zdjęcia modeli oczywiście piękne, ilość pracy której wymagały te filmy jest po prostu niewyobrażalna.
Swoją drogą, fizyczne modele wymuszają "fizyczność" i "wykonalność" na projektach. W programie 3D wszystko można sklecić, nawet rzeczy, które byłyby niemożliwe albo bardzo trudne do wykonania w realu.

@darth_numbers - Może ja tak zachwycam się tą grą dlatego, że widzę ją bardziej jako ,,Star Wars" niż jako ,,Battlefront". :-) A klimat jest niesamowity, na tym mi obecnie najbardziej zależy.

Wiecie, ile kosztuje zrobienie takiej grafiki w grze? Tyle, że trzeba zrezygnować z single playera. Pompowanie grafiki oznacza niestety rezygnację z gameplayu. Cudów nie ma.

@Krych - a grasz? Z tego, co pobieżnie widziałem oraz co słyszałem, to nawet na niskich ustawieniach gra wygląda wspaniale. Nie mówię tu oczywiście o rozdzielczości 800x480 i wszystkich detalach na minimum, ale po prostu niskie ustawienia powinny dawać radę.

Chyba, że ktoś gra na wymaganiach minimalnych :(

Battlefront (DICE) właśnie taką jakość oferuje. :-)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.