Łotr 1

Znaki towarowe zarejestrowane„Rogue One” wciąż jest dla nas jedną wielką tajemnicą, ale powoli wyciekają pewne rzeczy. Lucasfilm zarezerwował znak towarowy „Shadow Trooper” który ma się pojawić w różnych produktach – zabawkach, ubraniach różnego rodzaju, elektronice, ozdobach świątecznych i wielu innych rzeczach. Wygląda na to, że „Shadow Trooper” będzie mocno związany z nowym filmem, ale to nas akurat nie dziwi. Pytanie tylko na ile ci nowi szturmowcy cienia będą powiązani z tym, co już znamy z dawnego EU, a na ile czymś nowym. Jedno jest pewne, patrząc po ilości planowanych produktów odegrają istotną rolę w filmie.

Jeśli chodzi o produkty, to już zaczynają pojawiać się zapowiedzi, tak komiksu jak i książki wprowadzającej. O nowym „Piątku Mocy” wiemy, ale wygląda na to, że tym razem bardzo wąska lista produktów pojawi się wcześniej, by zaostrzyć apetyt na właściwą ucztę.

Podobno w „Rogue One” mamy mieć kilka różnych gościnnych pojawień się bohaterów. Tak zwanych cameo. Jakoby w Lucasfilmie powstał specjalny dział, który właściwie tylko tym się zajmuje. Chodzi o to by lepiej powiązać ze sobą różne filmy i inne produkty. Czyli nawet jeśli coś nie jest istotne w fabule, specjalni scenarzyści zajmą się delikatnym wpleceniem tego. Na razie nie wiemy dokładnie o kogo chodzi. Tych plotek było bardzo wiele, od Hana Solo, Jabby, łowców nagród (w tym Boby Fetta, Bosska, Dengara, 4-LOMa, Zuckussa, IG-88 czy Cada Bane’a), po Yodę. No i oczywiście Vader, Tarkin, Imperator i tak dalej...

Jeśli jesteśmy przy łowcach nagród, to jedną z pierwszych informacji było to, że może to być film o grupie łowców. Wiele wskazuje na to, że może to być prawda. Donnie Yen i Jiang Wen podobno mają grać łowców, którzy dołączyli do Rebelii.Tagi: Donnie Yen (43) Jiang Wen (21) Lucasfilm (441) Łotr 1 (397) Plotki (961)

Komentarze (18)

@Hagan
To niegrzecznie wypominać paniom wiek.

@Hagan Aura pojawiła się w Legacy of the Force którego akcja działa się 40 lat po Nowej nadziei, a losy Ventress zostały opisane w książce Dark Disciple.

i kogo jeszcze? Może 60-letnią Aurrę Sing, albo 50-letnią Assajj Ventress? (bo w takim wieku byłyby te panie?) Wszystkie jak to wspomniał Luke, "pokemony" z TCW powinny być stopniowo uśmiercane w "Rebelsach".

Bane to pokemon z miernej jakości bajki dla dzieci. Pozdrawiam moderatora, bo chyba źle się dzisiaj czuje.

Luke S - Nie lubię TCW, ale akurat Cad Bane był jednym z jaśniejszych punktów tego serialu.

"jednej z najlepszych postaci w uniwersum" XD

@ Luke S wyjaśnij dlaczego pojawienie się jednej z najlepszych postaci w uniwersum jest według ciebie tragiczne

Bart napisz w którym momencie filmu jest scena ze zgniatarka? Napewno zgniatarka jest wspomniana ale jakoś nie pamiętam takiej sceny w tym filmie, jesteś pewien, że właściwy film widziałeś?

O. Cad Bane - zajedwabistość gwarantowana.

W takim razie jestem. Witajcie Bastionowicze! :)

Przesada z Shadow Trooperami, że będą ważni w filmie - Phasma, Maz Kanata, Snoke, Hux też mieli być ważni w TFA i byle jak ich przedstawiono. Zabaweczki i hype tylko nakręciły sprzedaż licencji.

Cad Bane w RO? To byłoby tragiczne, a nie ciekawe.

przydała się żeby zerżnąć scenkę ze zgniatarką ;P

Jedno jest pewne, patrząc po ilości planowanych produktów odegrają istotną rolę w filmie.
Tak jak kapitan Phasma?

A Cada Bane`a to bym chętnie zobaczył. Bo co jak co, ale on akurat twórcom TCW wyszedł.

A ja się nie zgadzam. Cad Bane mimo iż jest świetną postacią był oszczędnym w słowach profesjonalistą, najlepszym w swoim fachu. W 0 BBY tę rolę przejął Boba Fett i może niech tak już zostanie. Dużo chętniej zobaczyłbym powrót Hondo :D Ten jak udowodnił nam w Rebels dalej jest w szczytowej formie:D

Zgadzam się

Cad Bane w RO. To byłoby ciekawe.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Łotr 1"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.