Fandom

Star Wars Day 2016 [UPDATE]


Jak co roku 4 maja jest dniem szczególnym dla każdego fana Gwiezdnych Wojen na całym świecie, ponieważ to właśnie wtedy my fani mamy swoje święto.

Nie ma oczywiście lepszego sposobu na świętowanie jak obejrzenie ulubionego filmu z serii, przeczytanie książki czy też komiksu, ale fani są na tyle kreatywnii, że świętują na różne sposoby. Jak chociażby nasz redakcyjny kolega, który postanowił połączyć dwie najlepsze rzeczy na świecie jakimi są ukulele i Gwiezdne Wojny i nagrać piosenkę, którą możecie przesłuchać poniżej:


Przypominamy także o promocjach gier Star Wars, o których możecie przeczytać w tym miejscu. Warto się tym zainteresować bo można m.in. pograć za darmo w "Battlefronta", dostać bonusy w grze czy też po prostu kupić tanio swoją ulubioną grę w cyfrowej wersji.

Warto także sprawdzić ofertę cdp.pl, gdzie również znajdziemy przecenione gry zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej oraz inn rzeczy takie jak filmy czy figurki. Zainteresowanych odsyłamy w to miejsce.

Sklep cdp.pl przygotował także ofertę, w której można zakupic figurki i startery do gry Disney Infinity 3.0 z bohaterami Gwiezdnych Wojen z 20% zniżką. Oferta jest ważna do 8 maja a wystarczy w koszyku podczas zamówienia wpisać kod SW-DAY. Produkty objęte promocją znajdziecie tutaj.

A tutaj miły akcent z okazji dzisiejszego święta:Dla osób, które chcą nabyć książki w wersji elektronicznej polecamy promocję na stronie Virtualo, gdzie za każdą pozycję z nowego kanonu zapłacimy 10,90. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Osoby, którym nie są obce media społecznościowe takie jak chociażby Facebook czy Twitter przypominamy, że mogą dzisiaj śmiało i bez ograniczeń używać przy swoich wpisach #StarWarsDay, MayThe4thBeWithYou a przede wszystkim #BastionStarWars.

A Wy jak świętujecie dzisiejsze święto?

May the 4th Be With You!Tagi: May the 4th (Star Wars Day) (33)

Komentarze (9)

Mam nadzieję, że miło Wam ten dzień minął. Ja nawet chwili nie miałem, żeby poświętować :(. Ale będzie trzeba to odrobić w weekend ;). Niech Moc będzie z Wami.

Ja z koleżanką zrobiłyśmy lekcje o star wars i na Polskim była lekcja tematyczna klasa zadowolona a pani dowiedziała się co nie co o ulubionym filmie klasy. Niech Moc będzie z Wami zawsze!

Oglądam właśnie TFA na Blue-Ray, później pogram w TFU II i na koniec trochę w TORa.
Aha i jeszcze posłucham sobie soundtracka TFA podczas pisania pracy zaliczeniowej na studia :P

Wreszcie jakiś ważny dzień!

@Falcon - za możliwość lansu w stroju szturmowca powinno się pobierać kasę, a nie dawać na browara :D

Z okazji święta można sobie też dorobić :p
https://www.facebook.com/groups/318156744879208/for_sale_search/?forsalesearchtype=all&query=gwiezdnych%20wojen&referral_surface=direct_link&availability=available&hc_location=ufi

Ukulele w newsie Bastion schodzi na psy.

Śmiało piszcie co gdzie i jak - będziemy się starać uzupełniać treść newsa! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.