Różne

Zapachy samochodowe "Star Wars"

Zapachynieztejziemi.pl

W sklepach na terenie całego kraju pojawiły się popularne "choinki zapachowe" z Gwiezdnych Wojen, które można kupić za około 10 złotych. Poniżej prezentujemy krótkie opisy, które można znaleźć na stronie producenta:

Oferowane przez nas zawieszki zapachowe STAR WARS nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale są przede wszystkim wykonane za pomocą nowoczesnej technologii z najwyższej jakości materiałów. Zapachy zastosowane w trakcie produkcji pochodzą od renomowanych producentów perfum. Gama zawieszek zapachowych będzie systematycznie rozszerzana, a w nadchodzącym roku planujemy także wprowadzić nowe artykuły z działu akcesoriów samochodowych. Już niedługo możecie spodziewać się kolejnych akcesoriów z wykorzystaniem wizerunku bohaterów z najbardziej rozpoznawalnej sagi filmowej na świecie !

Niech moc będzie z Wami.


Złoty robot, specjalista od etykiety i protokołu, znający ponad sześć milionów form komunikacji. Został zbudowany przez Anakina Skywalker w jego młodzieńczych latach, pierwotnie jako pomoc domowa dla jego matki. Pomimo wybitnego talentu do wpadania w tarapaty, wraz ze swoim stałym towarzyszem R2-D2 tworzy duet najbardziej wpływowych robotów we wszechświecie.
Zapach: Vanilla (wanilia)Legendarny wojownik Wookie. Przyjaciel Hana Solo i drugi pilot na pokładzie Sokoła Millenium. Chewbacca jest częścią podstawowej grupy Rebeliantów, która przywróciła wolność galaktyce. Znany z temperamentu i wielkiej celności swojej kuszy. Chewbacca jest nie tylko wielki wzrostem, ale również sercem. Jego lojalność wobec przyjaciół jest niezachwiana niezależnie od zagrożeń jakie niesie sytuacja.
Zapach: Apple & Cynamon (jabłko i cynamon)Niegdyś bohaterski rycerz walczący po stronie dobra, Darth Vader został uwiedziony przez ciemną stronę mocy by stać się Lordem Sithów. Przez wiele lat służył Imperatorowi -Darth Sidious-, doprowadzając swoimi czynami do prawie całkowitego zniszczenia zakonu Jedi oraz raczkującego Sojuszu Rebeliantów. Gdy odkrywa fakt posiadania dwójki dzieci -Luke i Leia- okazuję się, iż pozostały w nim resztki dobra.
Zapach: BlackNiepozorny droid o wielkiej odwadze, doświadczony astromechanik i asystent pilota myśliwca - to tylko niektóre z licznych zalet tego małego robota. Jego upór i pomysłowość w wykorzystaniu posiadanych gadżetów wielokrotnie miały wpływ na bieg historii wszechświata. Zaprzyjaźnia się i tworzy nierozłączną parę z droidem C-3PO.
Zapach: New CarSzturmowcy to elitarne oddziały uderzeniowe fanatycznie lojalne wobec Imperium. Ich znakiem rozpoznawczym jest biała zbroja, która zapewnia kontrolę temperatury ciała, dzięki której żołnierze są w stanie przetrwać w niemal każdym środowisku. Szturmowcy są znani ze swojej celności i wielkiej skuteczności w użyciu Imperialnych Blasterów. Atakują z dużą przewagą liczebną by szybko złamać szyki i ducha u swoich przeciwników.
Zapach: OceanLegendarny mistrz Jedi, o wzroście niewspółmiernym do hartu ducha i umiejętności walki. Najprawdopodobniej posiadacz największej wiedzy o Mocy, odpowiedzialny za wyszkolenie szeregu swoich następców na przestrzeni ponad 800 lat. To dzięki jego naukom Luke Skywalker,jest gotowy stawić czoła swojemu ojcu, Lordowi Vaderowi.
Zapach: Green Tea (zielona herbata)Tagi: Gadżet (339)

Komentarze (7)

Hahaha, masakra jakaś. "Śmierdzisz jak Yoda" :D

Zawsze fajnie jechać sobie samochodem i wiedzieć że moc zapachów jest ze mną. Trzeba sobie taki sprawić ;) [/spoiler]Nawet szturmowcą poprawia wyniki -"Szturmowcy są znani ze swojej celności i wielkiej skuteczności w użyciu Imperialnych Blasterów."[spoiler]

Chewie z 3 jest kiczowaty...

Już kilka miesięcy temu były w E.Lecrerc`u (W Rzeszowie :-D ) Plus to taki że jest mój ulubiony zapach:-D W każdym razie nadal wisi w aucie i PACHNIE :-D

Lol, ciekawe czy można kupić w sklepach stacjonarnych lub na stacjach benzynowych, bo bym sobie kupił do auta.
Tylko co to są zapachy "Black" i "New Car"? :P Nazwa "Ocean" przynajmniej coś mi mówi, więc jak na razie mnie faktycznie kusi ten szturmek.

Dostępne już jakieś pół roku. A niedawno w Auchan można było kupić za około 5zł

O Boże, fajne :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.