Ostatni Jedi

Ekipa przybywa do Irlandii

Ekipa Epizodu VIII przybyła do Irlandii. Na lotnisku w Belfast dostrzeżono Marka Hamilla, Daisy Ridley, Adama Drivera i Riana Johnsona. Mark był bardzo otwarty na witających go fanów, Daisy i Adam raczej skryci i wycofani, a Rian chyba nie wzbudził większej sensacji.Zdjęcia w Irlandii będą odbywać się na kilku różnych lokacjach. Nie tylko w hrabstwie Kerry, ale też w Malin Head w hrabstwie Donegal na północy Irlandii. No i najważniejsze, trwa tam budowa „Sokoła Millennium”. Natomiast na półwyspie Dingle podobno już zostały wprowadzone ograniczenia lotów, by nie przeszkadzać filmowcom. .A teraz plotki. Zdaniem Johna Boyegi film Riana Johnsona jest mroczniejszy, ale i większy niż Epizod VII. Co do wielkości przedsięwzięcia aktor sam stwierdził, że zdziwiło go to, iż w ogóle jest to możliwe. Nie chciał mówić o szczegółach, gdyż jak twierdzi, Disney ma szpiegów wszędzie. Jedyne co potwierdził to fakt, iż ma kontrakt na całą trylogię, czyli także Epizod IX.

Oscar Isaac wypowiadał się w podobnym tonie o filmie. Twierdzi, że z jednej strony wciąż czuje się jakby to był niezależny obraz. Z drugiej to bardzo duża produkcja. Jest też bardzo zadowolony z osób, które dołączyły do obsady, w szczególności z Benicio Del Toro i Laury Dern. Twierdzi, że to bardzo dobrzy aktorzy, których występy wzbogacą film. Podobno w Epizodzie VIII udało się zachować równowagę między wielkością filmu, a pewną intymnością relacji postaci. Ale jednocześnie film ma być mroczniejszy, będzie więcej konfliktów, a bohaterowie mają być w jakiś sposób poddawani testom. Isaac promując najnowszych „X-menów” przyznał też, że w Pinewood kręcą właśnie sceny kaskaderskie z udziałem Poe, więc ma chwilę wytchnienia.

Coraz głośniej o gościnnych występach w „Gwiezdnych Wojnach”. Jakiś czas temu pisaliśmy o Tomie Hardym. Wówczas nie było szczegółów. Obecnie źródła donoszą, że Hardy zagra szturmowca, a jego występ będzie w sumie podobny do takiego jaki miał Daniel Craig w „Przebudzeniu Mocy”.

Bardziej szczegółowy opis potraktujemy jako spoiler: Podobno szturmowiec, którego gra Hardy ma podejść do Finna, położyć mu rękę na ramieniu, czym zaskoczy zbuntowanego szturmowca. Finn oczywiście będzie miał strój członka Ruchu Oporu. Hardy ma mu pogratulować awansu do oddziału infiltracyjnego i pójść sobie dalej. (koniec spoilera). Czyli bardziej taki humorystyczny akcent. Innym artystą, który ma podobno pojawić się w Epizodzie VIII w małej roli jest muzyk Gary Barlow. Za to Cate Blanchett przyznała niedawno, że bardzo chętnie by się pojawiła w „Gwiezdnych Wojnach”. Kto wie, może zostanie szturmowcem w którymś z kolejnych filmów?

Na koniec jeszcze jedno zdjęcie „Sokoła Millennium” z Pinewood, jako uzupełnienie do tego filmiku.Tagi: Adam Driver (92) Benicio Del Toro (44) Daisy Ridley (168) Epizod IX (89) Epizod VIII: Ostatni Jedi (368) John Boyega (159) Laura Dern (32) Mark Hamill (279) Oscar Isaac (112) Plotki (961) Rian Johnson (199) Zdjęcia (315)

Komentarze (15)

Zamierzają 2/3 scenerii tego filmu poświęcić na irlandzkie pagórki?

"Kylo spotka Rey jak Vader syna na Dagobah"? nie widziałem takiego filmu widziałem tylko wizje Luka

Kylo spotka Rey jak Vader syna na Dagobah.

Zarówno Rey jak i Kylo dopiero przejdą szkolenie

StarLord - Nikt nie mówi, że przyleci tam sam.

Johnson ewidentnie przypomina księgowego.

@Mistrz Mateusz Kylo z samą Rey nie ma szans, co dopiero jeszcze z Lukiem.

Adam leci do Irlandii? No to będziemy mieć niezły pojedynek, być może Luke i Rey kontra Kylo. Już się nie mogę tego doczekać. Niech Moc będzie z Wami.

Zrobienie z Cate Blanchett Szturmowca byłoby kardynalnym grzechem. Cate zasługuje na rolę co najmniej drugoplanową.

Może będzie pojedynek Luke Skywalker vs Kylo Ren :D

Ooo, super by było jakby Cate pojawiła się w filmie ^^
Uwielbiam ją :D

Daisy jaki outfit, dobrze zakamuflowana. :D

Czyli prawdopodobnie Kylo przyleci na wyspę :)
Ciężko nie mieć pozytywnych odczuć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.