Fandom

"Zbuduj i zabierz do domu"

ToysRUsPolska

Dla rodziców i ich dzieci lubujących się w zabawach klockami LEGO, sieć sklepów z zabawkami Toys’R’Us zorganizowała wydarzenie "Zbuduj i zabierz do domu", w czasie którego dzieci będą mogły zbudować mini model Sokoła Millennium i później zabrać go ze sobą do domu. Akcja eventu trwa w dniach 21-22 maja w stacjonarnych sklepach sieci Toys’R’Us.

Informacja od organizatora:
Odbędzie się ono we wszystkich sklepach Toys"R'Us w godzinach ich otwarcia. Dzieci składać będą minizestaw LEGO Star Wars Millenium Falcon, który jest wyjątkowy, bo niedostępny w sprzedaży. Każdy maluch złożony przez siebie statek kosmiczny dostanie w prezencieTutaj możecie znaleźć lokalizacje najbliższego wam sklepu.Tagi: Imprezy / eventy (140) LEGO (420) LEGO Star Wars (212)

Komentarze (12)

Potrafić to ja tez potrafię. Pytanie było czy wydałeś na klocki na tyle dużo, żeby być branym pod uwagę przez firmę LEGO?

Falcon >>> Ja potrafiłem w ciągu dwóch miesięcy wydać kilka stów.

Seller, a ile z ciekawości wydałeś na klocki lego?
"Zważywszy, że nerdy mają więcej kasy niż dziecko i nie mają wielkich hamulców by je wydawać"

Byłam dziś w rzeszowskim Toys`R`Us i wzbogaciłam się o ten mini-zestaw. Świetna sprawa! :D
(Dla dzieci oczywiście, bo żaden dorosły fan nie chciałby dostać darmowej miniaturki Sokoła).

@Profesorek "Ale w necie to sobie każdy może napisać kompletne bzdury. " Ile masz postów na Bastionie ? LOL :D

MistrzSeller ja, tzn. moja znajoma przygotowywała prelekcje na konwent właśnie o klockach Lego. Może zrobimy razem film?

Lubsok >>> Ale w necie to sobie każdy może napisać kompletne bzdury. Poza tym mnie jako dziecko takie rzeczy też interesowały.
Zważywszy, że nerdy mają więcej kasy niż dziecko i nie mają wielkich hamulców by je wydawać (bo miłość do uniwersum jest silniejsza niż rozsądek czasem).

Seller, chcesz się dowiedzieć czegoś o Lego? To poczytaj w necie, a nie wymagasz by sklep z zabawkami robił eventy dla nerdów, kiedy głównym targetem Lego, które robi zabawki dla dzieci, są UWAGA dzieci!

Szkoda, że LEGO nie robi eventów dla starszych fanów. [2]
Ale jeśli chodzi o dzieci to zapewne ucieszy ich to wydarzenie.

Lubsok>>> Co jest dziwnego w tym, że człowiek chciałby czegoś się dowiedzieć konkretnego o Lego. Niestety o Lego star wars nie ma żadnych książek mówiących o zestawach czy figurkach

Dude, seriously?

Szkoda, że Lego nie robi eventów dla starszych fanów. Chętnie bym posłuchał o historii Lego czy poszczegółnych serii, ale nie ma o tym żadnych książek.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.