Muzyka

Muzyka z „Przebudzenia Mocy” na winylu

oficjalnaDisney Music Emporium przygotował gratkę dla fanów płyt winylowych. Dwupłytowy album z „Przebudzenia Mocy”. Oczywiście poza muzyką Johna Williamsa dostaniemy jeszcze jedną ciekawostkę. Na płytach znajdują się hologramy „Sokoła Millennium” i TIE Fightera. Płyty pojawią się w sklepach 17 czerwca. Koszt to 47,99 USD.Tagi: Epizod VII: Przebudzenie Mocy (732) John Williams (319)

Komentarze (4)

To jest jedna z takich chwil, kiedy żałuję, że nie mam cierpliwości do winyli. Płyta winylowa przechodzi teraz renesans i coraz więcej osób je kupuje [2].

Fajne te hologramy. chętnie kupie sobie takie płyty. Gramofon mam i regularnie słucham. Płyta winylowa przechodzi teraz renesans i coraz więcej osób je kupuje. Niestety przez to ceny idą w górę. Co do zarysowania to jak dobrze masz ustawiony gramofon i jak uważasz to nic się nie stanie

Mój dziadek posiada sprawny gramofon. Zawsze w niedzielę gdy u niego jestem puszcza jakąś ekskluzywną płytę przeważnie jest to Jazz.

Ładnie się te hologramy statków "kręcą" i... właściwie tyle. Nawet jeżeli znam kogoś, kto posiada gramofon - osoba ta w ogóle go nie używa, a po drugie - mając takie płyty raczej nie ryzykowałbym ich zrysowania.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Muzyka"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.