Solo

Han Solo i kolejne plotyNa początek dobra informacja od Iaina McCaiga. Twórca szkiców koncepcyjnych miał możliwość przeczytania scenariusza do tego filmu, prawdopodobnie jeszcze w czasach, gdy Larwrence Kasdan nie zajmował się jeszcze „Przebudzeniem Mocy”. Zdaniem McCaiga scenariusz ten jest bardzo dobry, właściwie to najlepszy scenariusz „Gwiezdnych Wojen”, jaki napisano i jeden z lepszych jakie ostatnio w ogóle stworzono, a które artysta miał okazję przeczytać. Mówił też, że zarówno płakał czytając to, jak i śmiał się. Jeśli film zachowa ducha scenariusza, to będzie budzić emocje. Nie tylko ze względu na nowego Hana Solo.

Trwa szukanie lokacji do filmu o Hanie Solo. Podobno na liście są Niemcy i Włochy. Niestety nie wiemy dokładnie czego szukają filmowcy.

Charlie Cox, aktor który ostatnio kojarzony jest z postacią telewizyjnego Daredevila, wcześniej grał też świętego Josemaria Escrivę w „Gdy budzą się demony” przyznał niedawno, że brał udział w castingu do roli Hana Solo. Co ciekawe, do końca nie wiedział o co chodzi. Projekt był tak tajny, że właściwie domyślił się, że to musi być Han Solo. Jak sam twierdzi, rola Daredevila zaszkodziła mu, bo po dwóch latach grania ślepca unika kontaktu wzrokowego. Myśli, że dlatego odpadł w przedbiegach.

No i jeśli chodzi o oficjalne informacje to czekamy na panel kończący Celebration Europe. Będą tam obecni Chris Miller i Phil Lord. Może potwierdzą udział Aldena Ehrenreicha? A może powiedzą coś więcej. W każdym razie zdjęcia do filmu ruszą w styczniu.Tagi: Alden Ehrenreich (42) Christopher Miller (58) Iain McCaig (29) Lawrence Kasdan (121) Phil Lord (54) Plotki (956)

Komentarze (9)

Czyli potwierdza się to co pisałem wcześniej: To będzie najlepszy film...Kasdana.

Rozjaśniłbym nieco napis "HAN SOLO", albo przynajmniej lepiej bym go ocieniował, żeby był bardziej widoczny czy też wyeksponowany. Bo przecież to ma być film o Hanie Solo, czyż nie? ;p

Fajne logo:)

Właściwie ten news można skopiować i wklejać przed każdym filmem SW, tylko podmieniając tytuł filmu.

Zdaniem McCaiga scenariusz filmu *tu wstaw tytuł kolejnego epizodu/antologii* jest bardzo dobry, właściwie to najlepszy scenariusz „Gwiezdnych Wojen”, jaki napisano i jeden z lepszych jakie ostatnio w ogóle stworzono

To logo jest wyczesane. <3

SirStaniak -> Nie da się ukryć, nikt o sobie nie powie "Uuu, stworzyliśmy kupę":P

Swoją drogą, Charlie Cox to byłby kapitalny wybór na Hana Solo. Niestety, woleli jakiegoś nołnejma:/

Raczej Kessel


http://tinyurl.com/jjd2ws2

Dla mnie historia o Hanie w trylogii jest tą włąściwą, a to będzie jakaś pomyłka...

Korelia w Niemczech?

No pewnie, że "bardzo dobry". Przecież nie powiedzą nam, że jest beznadziejny ;).

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.