Komiksy

Nowe Star Wars Legendy w sklepach

Egmont Polska

Kolejny tom cyklu Star Wars Legendy trafił już do sprzedaży. Tym razem Egmont przygotował dla fanów historie pt. "Karmazynowe Imperium". To kolejne wydanie tego komiksu, które w naszym kraju pojawiło się już dwukrotnie.

Legendy: Karmazynowe Imperium

W całym Imperium nie ma straszliwszych wojowników niż Gwardia Imperialna, zaś żaden z jej członków nie jest bardziej lojalny od Kira Kanossa. Ale kiedy Carnor Jax – najpotężniejszy z tego elitarnego bractwa – zdradza Imperatora i doprowadza do wymordowania Gwardii, Kir musi uciec, żeby spełnić obowiązek pomszczenia swego pana. Przeciwstawiając się całej potędze Imperium, sprzymierza się z siłami Rebelii, by wyrównać rachunki. Kanos, ostatni lojalny gwardzista Imperium, nie ma wyboru – wiernym trzeba pozostać do końca.
Komiks pierwotnie został wydany w numerach Crimson Empire #1-6 przez Dark Horse Comics.
Scenariusz Mike Richardson i Randy Stradley, rysunki Paul Gulacy, tusz P. Craig Russell, kolory Dave Stewart, okładka Dave Dorman. Tłumaczenie: Maciej Drewnowski. Cena 49,99 zł, 156 strony, oprawa miękka ze skrzydełkami. Przykładowe plansze dostępne poniżej.


Temat na forum.Tagi: Egmont Polska (571) Karmazynowe Imperium (47) Legendy (komiksowa kolekcja) (47) Maciej Drewnowski (47) Mike Richardson (13) Paul Gulacy (10) Randy Stradley (99)

Komentarze (9)

Chyba najlepszy komiks ze świata SW ever. Doskonałe są te rysunki, po tych gniotach z Bobą Fettem i Mrocznym Imperium nareszcie dobry komiks!

Zamówione!

Mi natomiast zupełnie nie podchodzi kreska komiksów. Tak jakby zupełnie nie pasowała do świata Star Wars.

Ten komiks to jakieś męczydło ,rysowane okropnie co psuje wszystko.....

Mam w formie zeszytowej, mam w formie albumu, a co mi tam, kupie trzecią wersję. Napis LEGENDY i klimat komiksu zobowiązują. :D

Co tu dużo mówić... NARESZCIE!!

Mam w formie zeszytowej, mam gdzieś podziane stare wydanie, nowe z chęcią przytulę!

Kupię, na ten komiks nigdy nie szkoda pieniędzy!

mam stare wydanie więc kupiłem nowe ; )

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.