Fandom

CLIII spotkanie wrocławskich fanów Star Wars

Wrocławski fanklub SW

Drodzy fani!

Jako że wakacje w pełni, to dwie rzeczy są pewne: wszyscy w rozjazdach, a WFGW też musi pojechać na zasłużony odpoczynek. Z tego więc powodu powracamy do starej tradycji wyjazdowych spotkań w lecie.

Tym razem padło na miesiąc sierpień, a dokładnie na wyjątkowo drugi tydzień, czyli 13-14 sierpnia. Sierpień dość mocno jest zapchany wszelkimi wyjazdami weekendowymi, tak więc nastąpi mały wyjątek.

Co jednak najważniejsze, szanowny kolega Kon zaprasza nas do swojego rodzinnego miasta, Ząbkowic Śląskich, czyli miasta krzywej wieży, Frankensteina i dobrej zabawy! Razem wyjeżdżamy pociągiem w sobotę rano, zwiedzamy miasto, a wieczorem organizujemy grilla na posesji naszego szanownego gospodarza.

Jednakże, jako że jest to sporo organizacji dla Kona, potrzebujemy jak najszybciej konkretnych deklaracji, kto jedzie. W końcu miejsce trzeba odpowiednio przygotować na nasze przybycie. Dlatego prosimy o jak najszybsze deklarowanie się i dopisywanie w tym temacie na wrocławskim forum

Szanowny Pan Gospodarz prosi o składanie deklaracji do 6 sierpnia.

Informacje na temat konkretnej godziny wyjazdu w sobotę i powrotu w niedzielę pojawią się z czasem. Jak ktoś będzie chciał wrócić w sobotę wieczorem, nie ma problemu. Tak więc prosimy deklarować się i zapraszamy!Tagi: Wrocław (349) Wycieczka (23)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.