Przebudzenie Mocy

„Przebudzenie Mocy” na blu-ray 3D razem z prequelamiO tym, że Epizod VII zostanie wydany w wersji 3D na blu-rayu oficjalna informowała dość dawno, gdy zapowiadano zwykłe wydanie. Wtedy oznajmiono, iż „Przebudzenie Mocy” w 3D do domowego użytku ukaże się w późniejszym terminie, bez podawania szczegółów.

Na razie nic w temacie się nie zmieniło, ale zaczynają się pojawiać przecieki i plotki. Otóż podobno decydenci Disneya i Lucasfilmu chcą wykorzystać wersję 3D do promocji „Łotra 1”. Zatem wydania należy spodziewać się w grudniu, z pewnością przed gwiazdką. A czy przed, czy po premierze spin-offa, na razie nie wiadomo.

Ale to nie koniec ciekawostek. Lucasfilm i Disney planują wydanie pięciopaku. W jego skład weszłyby „Mroczne widmo”, „Atak klonów” i „Zemsta Sithów” w 3D, oczywiście „Przebudzenie Mocy”, a także piąty dysk z materiałami dodatkowymi. „Przebudzenie Mocy” weszło do kin od razu z wersją 3D. „Mroczne widmo” w 3D zadebiutowało w 2012. „Atak klonów” był prezentowany w wersji 3D na Celebration (w Essen i w Anaheim) oraz przy okazji kilku innych filmowych wydarzeń. „Zemsta Sithów” zaś została puszczona tylko raz w Anaheim (podczas Celebration). II i III epizod w 3D nigdy nie trafiły do szerokiej dystrybucji. Dla wielu osób zobaczenie ich w domu, będzie pierwszą okazją obejrzenia ich w tym formacie.

Na razie pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź.Tagi: 3D (146) Blu-ray (217) Disney (429) Epizod I: Mroczne widmo (583) Epizod II: Atak klonów (859) Epizod III: Zemsta Sithów (908) Epizod VII: Przebudzenie Mocy (866) Lucasfilm (589)

Komentarze (20)

disclaimer --> z tego co mi się przypomina, to Fox ma prawa chyba tylko do EIV. Ale mogło się to zmienić, więc głowy nie dam uciąć.

Czy to nie Fox ma przypadkiem prawa dystrybucyjne całej Gwiezdnej Sagi?

Skoro ep II i III, były gotowe, do dlaczego na nich nie zarobić :P

Bitwa o coruscant wyglada dzisiaj gorzej od bartlefronta ;P

Miejsce na półce już zrobiłem (uśmiech).

Bitwa nad Coruscant w 3D to coś, czego pragnę. Ale że Di$ney robi coś z prequelami poza wyrzucaniem do kosza? News tygodnia.

*że nie

Szkoda, że wypuszczą do kin jak TPM!

Żadnego Gona w klasycznej trylogii i innych postaci z prequeli, Hayden wystarczy, jedyne zmiany a raczej uzupełnienia jakie mogą zrobić to dodanie wyciętych scen do trylogii.

Jeśli jeszcze raz bedą coś dodawać/zmieniać, to Ja chce Qui-Gona w Powrocie Jedi. :)

Może będzie Remake prequeli?

Revais --> jeszcze około 7-8 lat i Twe marzenie się ziści. :D

Wolałbym cztery czteropaki :D
1) Trylogia Prequeli - 3+1 Bonus Disk
2) Oryginalna Trylogia - 3+1 Bonus Disk
3) Trylogia Sequeli - 3+1 Bonus Disk
4) Trylogia Anthology - 3+1 Bonus Disk

AOTC i ROTS w 3D... na to czekałem :D
Oby tylko news był prawdziwy!

Choć najchętniej, zobaczyłbym oba filmy w kinie

Rewelacyjnie dobra wiadomość! Czekam. Mam nadzieję, że przed Epizodem VIII wydadzą pięciopak z OT i R1 w 3D.

Najlepiej, jakby wydali też sam "piąty dysk"

Epizody II i III w 3D na blu-ray?! No no, a myślałem, że Disney już nigdy nie powróci do rozwijania filmów z trylogii prequeli.

Również jestem zaskoczony PT. :O

Coooo? Prequele? A już myślałem że usunęli z kanonu.

No, najbardziej ciekawi mnie co by było na tym piątym dysku...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przebudzenie Mocy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.