Ostatni Jedi

Del Toro krótko o swojej roli

Rian Johnson zdradził niedawno jak wyglądał u niego proces poznawania „Przebudzenia Mocy”. Początkowo był telefon od Kathleen Kennedy, tam dowiedział się podstaw. Nawet zapisał sobie kilka rzeczy z tej rozmowy na kartce. Kogo gra Daisy Ridley, Oscar Isaac i John Boyega. Johnson zaczynał pracę nad Epizodem VIII mniej więcej w czasie, gdy rozpoczynały się zdjęcia do filmu J.J. Abramsa.W tym tygodniu mamy jakieś szczęście do potwierdzania oczywistych rzeczy. Wpierw Mads Mikkelsen opowiedział o swojej roli, dziś to samo robi Benicio Del Toro. Zagra kosmicznego złoczyńcę. Niestety nic więcej nie chciał powiedzieć.

I jeszcze jedna ciekawostka związana z Markiem Hamillem. Jak wiemy, nie lubi on nosić brody, ale z jakiegoś powodu wciąż jej jeszcze nie zgolił. Czyżby jakieś dokrętki do Epizodu VIII były planowane w najbliższym czasie? Kto wie. Może czekają na odpowiednią pogodę lub porę roku?Tagi: Benicio Del Toro (44) Daisy Ridley (165) Epizod VIII: Ostatni Jedi (350) J. J. Abrams (366) John Boyega (156) Kathleen Kennedy (257) Mark Hamill (269) Oscar Isaac (111) Plotki (955) Rian Johnson (189)

Komentarze (9)

@Luke S
W przypadku pozostałych nie było jasne co jest imieniem a co nazwiskiem ;)

@darth sheldon hiszpański inkwi
Hehe, te teorie wcale nie są takie głupie, początek spoilera a Benicio Del Toro w sumie nadawałby się na dorosłego Ezrę Bridgera. koniec spoilera Sam od pewnego czasu myślę, że tego typu rozwiązanie byłoby bardzo dobre.

Do czarnego po nazwisku :)

Rian będzie nam wmawiał, że to pierwsze zapiski, żeby potem drożej sprzedać.

O Del Toro gadali że miałby zagrać kogoś z byłego imperium znanego z książek. A ten news o brodzie...

Nie ma się czym przejmować, dzieci się "dorabia" po zrobieniu, to film też można.

Dokrętki muszą być - to taka tradycja jak poprawiny.

Nie straszcie mnie dokrętkami, bo po genialnych dokrętkach w "Fan4astic", "Suicide Squad" i tych wszystkich doniesieniach o "Roque One" to dokrętki są chyba najbardziej znienawidzoną przeze mnie rzeczą w procesie tworzenia filmu.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.