Epizod IX

Status Epizodu IX

Bob Iger, szef Disneya, który niedawno podczas wywiadu podzielił się z nami informacjami o kolejnych filmach, wspomniał tam także o tym, co się dzieje z Epizodem IX. Otóż zdaniem Igera powoli ruszyła preprodukcja, o czym poinformował go Colin Trevorrow, zdając mu status.

Dotychczas wiedzieliśmy o tym, że Trevorrow, który wyreżyseruje ten film, pracuje wraz z Derekiem Connollym nad scenariuszem. Zarys otrzymali oczywiście od Riana Johnsona, ale dalej rozwijają go samodzielnie. Zatem scenariusz jest już opracowany na tyle, by mogły się nim zajmować inne działy.

Trevorrow zbiera też swoją ekipę. Za zdjęcia ma podobno odpowiadać John Schwartzman („Armageddon”, „Pearl Harbour”). Pracował on z Colinem przy „Jurassic World” i „The Book of Henry”. Te dwa ostatnie filmy montował Kevin Stitt i wygląda na to, że to on zajmie się Epizodem IX.

Zdjęcia powinny ruszyć na przełomie lat 2017/2018. Na razie nie podano jeszcze dokładnej daty premiery, znamy tylko rok – 2019.Tagi: Bob Iger (94) Colin Trevorrow (55) Derek Connolly (19) Epizod IX (88) John Schwartzman (6) Rian Johnson (199)

Komentarze (12)

Data Premiery 23.05.2019 ?

Pracować, pracować, nie lenic się [3]

Robić, robić, nie lenić się. [2]

Pisanie scenariusza i przedprodukcja ep9 w trakcie postprodukcji ep8 ma sens i jest dość wygodna zarówno dla jednej jak i drugiej ekipy filmowej.... Ale czy Trevorrow umie zrobić dobry film, to mam nadal wątpliwości.

Wiadomo grudzień 2019 premiera. Przebudzenie Mocy o tej porze to był strzał w dychę.

Trzeba wcześnie zacząć, bo potem jeszcze będą dokrętki.

Wiadomo że premiera grudzien 2019. Największy hajs.

Niech tak nie wybiegają w przyszłość bo się w tyle zapomną.

No właśnie, najpierw niech skończą E8, potem można jeszcze masę poprawek dołożyć. Nie będzie zmiłuj jak film nie będzie trzymał poziomu.

Najpierw niech VIII skończą.

Robić, robić, nie lenić się.

Derek Conolly? Przecież ten człowiek nie napisał JEDNEGO dobrego scenariusza w całym swoim życiu... Myślałem, że jednak to Rian będzie głównym scenarzystą ;/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:
Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.