Atak klonów

P&O 201: Gdzie są podracery w Ataku klonów?Dziś kolejne pytanie o nawiązania w tle. Znów początkowo puszczone w eter przez Lucasfilm i przesadnie rozdmuchane przez fanów.

P: Jeszcze przed premierą filmów zarzekaliście się, że podracery będą w „Ataku klonów”, jest już po premierze, a ich jak nie ma, tak nie ma. Jak to możliwe, że się tak pomyliliście?

O: Lepiej spojrzyj dokładnie na film następnym razem, a zobaczysz. Na lewo od gry w nunaball oraz wyścigów odupiendo znajdziesz swój zagubiony sport.

K: Na koniec ciekawostka. Wpierw w przeciekach pojawiła się informacja, że podracery mają być w „Ataku klonów”. Nic więcej. W lutym 2002 na pytanie o obecność podracerów odpowiedziano w ramach Zapytaj Radę Jedi. Tam odpowiedź była krótka, tak będą. Nic więcej. Jak widać, nie wszyscy dostrzegli je w filmie.Tagi: Epizod II: Atak klonów (792) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (329)

Komentarze (8)

"Wyścigi odupiendo", ciekawe. ;) Co do pytania to odpowiedź były prawdziwa. Podracery były w filmie, a to że w zmarginalizowanej formie to już inna kwestia. ;p

Kiedy pytanie kto to jedi?;P

Dziwię się, że jeszcze nie było pytania: "Gdzie jest miecz Anakina w I Epizodzie" ;)

Wyścigi odupiendo to coś, co lubię.

Ja widziałem wiec czego :P

"Wyścigi odupiendo", lol

Przecież były.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.