Książki

"Utracone gwiazdy" dostępne w całej Polsce

Uroboros

Ci cierpliwi co szukali i czekali na inną możliwość zakupu niż Empik, mogą już nabyć powieść "Utracone gwiazdy" autorstwa Claudii Gray, która dziś ma swoją premierę ogólnopolską. Pierwotnie publikacja ta pojawiła się rok temu w ramach cyklu wydawniczego W oczekiwaniu na Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, którego pozycje nawiązywały do epizodu VII. Cena okładkowa książki wynosi 39,99 PLN, została wydana w miękkiej oprawie ze skrzydełkami przy 446 stronach objętości. Za przekład na język ojczysty odpowiada Anna Hikiert-Bereza i Błażej Niedziński. Powieść dostępna jest również w postaci ebooka w formacie EPUB i MOBI, a cena waha się pomiędzy 22,39 a 31,99 PLN (można zakupić tu lub tutaj).

Nawiązanie do wydarzeń ukazanych w Powrocie Jedi, a zarazem wprowadzenie do najnowszej części gwiezdnowojennej sagi: Star Wars: Przebudzenia Mocy!

Osiem lat po upadku Starej Republiki Imperium Galaktyczne panuje w całej znanej galaktyce. Opór wobec Imperium został niemal całkowicie stłumiony. Jedynie kilku odważnych przywódców, takich jak Bail Organa z Alderaana, ma jeszcze odwagę otwarcie sprzeciwiać się Imperatorowi Palpatine’owi.

Po latach oporu wiele światów na obrzeżach Zewnętrznych Rubieży skapitulowało. Z podbojem każdej kolejnej planety Imperium jeszcze bardziej rośnie w siłę. Jego macki dosięgnęły wreszcie leżącej na Zewnętrznych Rubieżach planety Jelucan, na której młodego arystokratę Thane’a Kyrella i wieśniaczkę Cienę Ree łączy wspólne zamiłowanie do pilotażu. Gdy oboje dostają się do Akademii Imperialnej, są przekonani, że właśnie ziściły się ich najskrytsze marzenia. Kiedy jednak Thane na własne oczy doświadcza przerażających metod, które Imperium stosuje, by utrzymać w galaktyce rządy silnej ręki, zaczyna wątpić w słuszność własnych decyzji.

Zgorzkniały i pozbawiony złudzeń, dołącza do rosnącego stopniowo w siłę Sojuszu Rebeliantów… zmuszając Cienę do dokonania wyboru między lojalnością wobec Imperium a uczuciem do człowieka, którego znała od dziecka.

Czy stojący teraz po przeciwnych stronach barykady przyjaciele odnajdą sposób, by być razem? Czy ich wierność wobec przyświecających im celów poróżni ich, bezpowrotnie dzieląc galaktykę?Temat do dyskusji na forum.Tagi: Anna Hikiert-Bereza (100) Błażej Niedziński (44) Claudia Gray (36) eBook (64) GW Foksal (Uroboros, W.A.B.) (53) nowości książkowe (224) W oczekiwaniu na Star Wars: Przebudzenie Mocy (Journey to Star Wars: The Force Awakens) (17)

Komentarze (10)

Karwan89, w środku nie ma timeline`u. Z tego co wiem, Uroboros wydaje te książki "pod szablon Disneya", więc skoro to książka z czasów sprzed TFA, to w tamtym okresie nawet nie byłoby tej tabelki czym zapełnić. ;)

Kupię sobie pierwszego grudnia w końcu portfel trzeba co jakiś czas porządnie przeczyścić.:P

Pytanie do posiadaczy - czy jest timeline w środku, czy znowu nie ma? Ciekawi mnie co kieruje Uroboros, że raz wstawiają, a raz nie.

dobra ksiazka.. Catalyst tez jest swietne choc w polowie troche wytraca rozpedu.. ale i tak dobrze sie to czyta.. i mega duzo informacji o krysztalach kyber..

Nie czytam.

Princesso, tu nie ma co liczyć, to nie kalkulator - tylko trzeba się brać do czytania ;)

Najlepsza książka, chyba.

Świetna. Naprawdę. ;) Kupiłem dość dawno w Ebooku i pochłonąłem ją w 2 dni. Myślę, że najlepsza z Nowego Kanonu.

A ja tu jeszcze do przeczytania 75% Kompanii Zmierzch :(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.