Przyszłe filmy

Obi-Wan nie ma osobnego filmu?

CBM

Na łamach CBM pojawił się wywiad z reporterem Entertainment Weekly. Chodzi o Anthony`ego Breznicana, który został spytany o solowy film z Obi-Wanem. Oto jego wypowiedź:
Słyszałem plotki o tym, że powodem dla którego premiera filmu opowiadającego o Obi-Wanie nie została przesunięta wcześniej, jest fakt, że w filmach z Sagi jeszcze nie wykorzystali do końca jego obecności. Nie byłbym zaskoczony jeśli w pewnym sensie doświadczę jego dalszej historii w Epizodzie IX.

Premiera pierwszego spin-offu z Gwiezdnych Wojen (Rogue One) już 15 grudnia. Kolejny ma opowiadać o Hanie Solo, w którym być może pojawi się również Boba Fett. Zapewne trzeci spin-off miał opowiadać o Kenobim. Możemy być pewni, że Obi-Wan nie zostanie wskrzeszony w żaden sposób w Trylogii Sequeli. Jednak czy spekulacje o tym, że jest spokrewniony z Rey lub Finnem, albo innym bohaterem z Przebudzenia Mocy, okażą się prawdą? Będziemy musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość.Tagi: Obi-Wan (2)

Komentarze (8)

A gdzie spin-off z Grievousem?

shady, pewnie jeśli spin-offy okażą się sukcesem finansowym to powstaną kolejne. ;p Świat Gwiezdnych Wojen jest tak bogaty, że starczy materiału i na jakiegoś Jedi, i na jakiegoś Sitha. Tym bardziej, że mamy nowy kanon i stare rozwiązania nie wiążą rąk scenarzystom w kwestii pisania scenariuszy do tychże filmów.

Same spin-off`y to fajny pomysł,ale gdyby żaden z trzech zaplanowanych (a teraz już wiemy ze zostal tylko trzeci) nie obracalby sie wokół jakiegoś Jedi lub Sitha byłoby to zmarnowanie potencjału i możliwości

Chciałbym spin-off o Kenobim w klimatach westernu osadzonego na Tatooine...

Moim zdaniem Obi-Wan to murowany ojciec Finna.

Niewiem czemu ,ale jakoś nie popieram.

Zgadzam się. I wyobrażam sobie spin-off o Kenobim jako klimatyczny western. Kurde, to byłoby coś.

Najlepszy możliwy spin-off.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.