Kolekcjonerstwo

Karty topps z "Łotra 1"

Półtora miesiąca temu prezentowaliśmy Wam zdjęcia promocyjne z kart topps zamieszczone przez Entertainment Weekly. Wtedy były one zarówno częścią powoli rozkręcającej się machiny reklamowej "Łotra 1" jak i reklamą zestawu kart kolekcjonerskich.

Zestaw z "Łotra 1" jest już dostępny w sprzedaży również w Polsce. Pojedynczą saszetkę zawierającą pięć losowo wybranych kart można nabyć za 3,99 zł (sklep). Klaser z foliami na karty kosztuje natomiast 29,99 zł (sklep). Zestaw podstawowy składa się ze 110 kart. Jak to w przypadku kart kolekcjonerskich bywa, na tym się nie kończy. Dostępnych jest bowiem wiele dodatkowych kart, w tym np. z autografami aktorów czy specjalnie narysowanymi grafikami. Oczywiście szansa na trafienie dodatkowych kart jest bardzo mała, a później osiągać potrafią one cenę kilkuset dolarów na eBayu.Tagi: topps (113)

Komentarze (5)

Już 25 kart jest, fajne są plastiki, ale fakt szkoda, że nasza wersja uboższa.

Pomyliliście serie, ta zapowiadana przez was to europejska Topps - uboższa, w amerykańskiej (podtytuł "Mission Briefing") są faktycznie droższe "inserty": autografy, naszywki, odręczne szkice itp. W tej jest skromniej, oprócz standardowych kart z efektownymi zdjęciami i grafikami są znane z Force Attax karty na folii holograficznej, kartolepki(naklejka+karta z tym samym wizerunkiem)oraz najciekawsze moim zdaniem, przezroczyste karty z dwustronnym nadrukiem z głównymi postaciami.

W Polsce?

Wait. To chyba nie są te z autografami itd. Jesteście tego pewni? :P

W Polsce? Nie możliwe! :O

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.