Ostatni Jedi

Tytuł i napisy początkowePremiera Rogue One już się odbyła. W związku z tym w sieci pojawia się więcej informacji na temat Epizodu VIII.
Ostatnio informowaliśmy o rzekomym tytule filmu tutaj>>>. Teraz do sieci wyciekł podobno prawdziwy. (Spoiler):

Plotka głosi, że Epizod VIII będzie zatytułowany "The Last Jedi" (Ostatni Jedi).
Dodatkowo pojawiły się napisy początkowe. Prezentujemy je poniżej.

Od czasu zniszczenia Systemu Hosnian, wiele rządów planetarnych oderwało się od Nowej Republiki w obawie przed odwetem ze strony Najwyższego Porządku. (Since the destruction of the Hosnian System, many planetary governments secede from the New Republic fearful of First Order retaliation.)

Osłabiona i pozbawiona przywództwa Nowa Republika stara się chronić swoich pozostałych członków. ( A weakened and leaderless New Republic defense struggles to protect the remaining members.)

Podczas gdy Ruch Oporu gromadzi siły zbrojne, Generał Leia Organa wysyła wrażliwą na moc Rey na misję w celu uzyskania pomocy Mistrza Jedi Luke`a Skywalkera, ostatniej nadziei galaktyki…(Meanwhile, as the Resistance musters its forces, General Leia Organa sends the young, FOrce-sensistive Rey on a mission to enlist the help of Jedi Master Luke Skywalker, the last hope of the galaxy...)


(Koniec Spoilera)
Powyższe informację należy traktować z dużą rezerwą, ponieważ nie zostały oficjalnie potwierdzone przez Lucasfilm ani Disney.Tagi: Epizod VIII: Ostatni Jedi (401)

Komentarze (33)

I to był super spoiler, w odróżnieniu od ogromnego syfu :)

potwierdzone info :V

pozdro dla tych którzy jak ja nie czytają spoilerów ;))

Co to za bait na nołlajfów

ale zaraz końcówka jest bez sensu bo w 7 niejaka Rey znalazła Luka
i bodajże dała mu miecz ....i tytuł bezsensu skoro mamy Luka i Rey która równie dobrze wedle Disneyowej filozofi tez może być Jedi

Wy naprawdę rok po premierze boicie się normalnie gadać o Przebudzeniu Mocy? Może jeszcze oznaczajmy "spoilerem" to, że Luke jest synem Vadera? Nie bądźcie śmieszni.

Dajcie spokój, to oczywisty fake. Napisy za krótkie, to raz. Nie zawierają prawie żadnych istotnych info, dla tła Ep VII to dwa. A trzym, to praktycznie powielają końcówkę z Ep VII czyli początek spoilera Rey idzie po Luke`a koniec spoilera. A więc masło maślane, które nie praktycznie sensu. Pewnie Disney robi sztuczne wycieki żeby nas znieczulić przed jakimś prawdziwym wyciekiem którego tak się spodziewają niedługo przed premierą.

Taa.. Przez rok będzie fala przecieków. Równie dobrze koniec ep. VII mógł być początkiem VIII. Choć według mnie to lekko bez sensu. Chyba że nowa trylogia to będzie historia rozegrana w ciągu roku - dwóch. I co ten tytuł oznacza. Ja początek spoilera w śmierć Luke`a w ep VII nie wierzę koniec spoilera. Tyle.

A czy kiedyś czasem nie było informacji że tytuł ep VIII będzie zawierał słowo "Dark" ?

Flaurus, gdzie to przeczytałeś? Bo tego typu tytuł bardzo mi się podoba. Znacznie bardziej niż te dwa, które w ostatnich tygodniach zostały przedstawione jako "wyciek" rzekomych tytułów Epizodu VIII.

Tytuł VIII brzmi The Order of the Dark Side podobno.. i ten tytuł jest bardziej prawdopodobny

Czyli wygląda na to ,żepoczątek spoilera Luke padnie i z jedi zostaje tylko Rey koniec spoilera.:P

Zdziwiłbym się gdyby znów użyli słowa Jedi w tytule

początek spoilera Trzy-zdaniowy crawl? W dodatku trzecie zdanie odnosi się do tego, co już widzieliśmy w TFA? Nie, nie nabiorę się na to :) koniec spoilera

na pewno na rok przed premiera jest już znany crawl! lol

Szukają tego Luke`a, szukają i znaleźć nie mogą. Wygląda to trochę jak reboot TFA, wraz z jego ogólnikowym streszczeniem.

Znowu początek spoilera Jedi koniec spoilera w tytule? Dwa epizody temu był. Wątpie.

Ja myślę że jest za wcześnie na takie rewelacje jak napisy początkowe.Co do tytułu to jest dobry, ale też pewnie okaże się nieprawdziwy.

Tytuł super, jak okaże się prawdziwy, nie będę zawiedziony.

Napisy dziwne. Nic nowego nie wnoszą, chociaż skoro ma nie być przerwy czasowej między E7 a E8, to czemu nie...

Jak dla mnie te napisy brzmią całkiem prawdopodobnie. Co innego może w nich być, jak nie początek spoilera streszczenie końcówki TFA koniec spoilera, skoro akcja filmu ma toczyć się od razu po EVII?

Według mnie fejk, chociaż napisy początkowe mogą zgadzać się z przeciekiem o tym, że akcja Epizodu VIII będzie miała miejsce bezpośrednio po TFA.
A tytuł mi się nie podoba. ;p

Serio trzeba Ci to tłumaczyć? Po prostu przebudzenie mocy nie traktowało widza jak idiotę i nie podawało np w dialogach wszystkiego jak na tacy. Hmm ale rozumiem że zostaliśmy do podobnych praktyk przyzwyczajeni wcześniej.

Epizod VIII uratują tylko polityka i obrady Senatu Galaktycznego.

Nie wiem czy czytać spoilery do VIII czy czekać.

Wielu narzeka, że prequele miały za dużą otoczkę polityczną. Może to i racja, ale przynajmniej wiadomo co się dzieje w Galaktyce.
Wytłumaczy mi ktoś czym jest First Order? To jacyś separatysci chcący obalić Nową Republikę? Widać, że wzorują się na Imperium (zamiłowanie do superbroni, szturmowcy, władza skoncentrowana w jednej osobie). Ilu członków posiada? Jak duży jest Najwyższy Porządek? Bo raczej musieli skądś brać GIGANTYCZNE koszty przebudowania planety na broń.
I z drugiej strony te same pytania o Republikę. ;)
I nie tłumaczcie, że to tylko film. Takie rzeczy powinny być wytłumaczone.
Mam nadzieję, że Epizod VIII rzuci na to trochę światła. :)

SirStaniak, tylko założyłem. :) Staram się czegoś doszukiwać, idąc w parze z argumentami, jest trudno, ale od czegoś trzeba zacząć. :)

Czyli napisy kompletnie niepotrzebne.

Znakomicie pasuje do przecieków o pierwszej scenie filmu :D

Przypomni ktoś, kiedy pojawił się jakiś pierwszy prawdziwy przeciek z TFA?

Renn, a czemu to musi być superbroń? FO ma jeszcze wojsko i z kilka SD, a flota Republiki nie dość, że była mierna, to została w większości zniszczona. Szanse byłyby więc wyrównane.

Tytuł taki se, napisy spoko.

Pierwsza partia napisów brzmi jak zrzynka z AOTC. xD

Teraz nie będzie Starkiller Base tylko World Crusher.

Czyli to może oznaczać, że First Order będzie mieć nową broń, lepszą od Starkillera, skoro wszyscy sądzą, że mogą zrobić to ponownie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Ostatni Jedi"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.