Solo

Garris Shrike i Cassian Andor w filmie o Hanie Solo?

Dziś dwie plotki. Pierwsza dotyczy Woody’ego Harrelsona. Otóż aktor dość szybko skomentował swój występ w filmie o Hanie Solo. Przyznał, że gra on mentora Hana Solo, czyli trochę kryminalistę. Nie chciał nic zdradzić więcej, by nie naruszyć zasad kontraktu. Ale to co powiedział wystarczyło.

Woody był gościem w programie Variety (razem z między innymi Laurą Dern). Tam zadano mu pytanie o tę postać, dodatkowo ją nazywając imieniem Garris Shrike.Jak widać, reakcja Woody’ego była trochę dziwna. Nie chciał potwierdzić za bardzo, ale przede wszystkim nie skojarzył imienia i nazwiska. Garris Shrike to postać, która wychowywała Hana Solo w powieści Rajska pułapka Ann C. Crispin. Nie zważając na reakcję aktora w świat poszła informacja, że to wraca postać z dawnego EU. Ostatecznie na twitterze interweniował Pablo Hidalgo. Harrelson nie rozpoznał imienia i nazwiska, zaskoczyło go to, bo Garris Shrike nie wraca.

Tymczasem dziennikarze MTV zapytali Diego Lunę o to, czy pojawi się w filmie o Hanie Solo. O ile wcześniej chętnie mówił o „Łotrze 1”, to w tym momencie zmienia temat. Czy to coś znaczy? Zobaczymy. Może Cassian Andor będzie miał jakąś małą rolę?Zdjęcia do filmu ruszą w lutym.Tagi: A.C. Crispin (15) Diego Luna (47) Laura Dern (32) Pablo Hidalgo (276) Plotki (955) Solo (161) Woody Harrelson (30)

Komentarze (20)

@Hagan pięknie by było, ale wszystko wskazuje na to, że film będzie się dział jednak sporo przed ANH...

A mentor-kryminalista to raczej odpowiednik Thrackana Sal-Solo ze starego EU, tak jak w R1 Krennic do złudzenia przypominał Bevela Lemeliska.

Jestem za, bo to fajna postać. Chciałbym żeby ten film również dział się tuż przed Nową Nadzieją. Wymarzona końcówka - Han i Chewie lecą na Tatooine i lądują w Mos Eisley. Sługusy Jabby go śledzą i meldują "grubasowi" że Han zmierza do Kantyny. Wtedy Jabba wysyła za nim Greedo. W ostatniej scenie widzimy właśnie Greedo zbliżającego się do Kantyny, a na drugim planie Obi, Luke i droidy podjeżdżają śmigaczem do wejścia. NAPISY KOŃCOWE

Bring back Cassian!!

A już w kwietniu:

Harrison Ford w filmie o Hanie Solo?! Aktor do dziś nie wypowiedział się o filmie! Czy to coś znaczy? Czy kontrakt wiąże go tajemnicą? Czyżby miał zagrać swojego ojca? Podobieństwo byłoby uderzające! Będziemy informować na bieżąco.

Han Solo - zapowiada się świetny film.

Andor może się pojawiać na chwilę w różnych produkcjach. Nie musi być głownym bohaterem, ale gościem, który nada pikanterii i politykierii niektórym akcjom. Coś jak Fett w "Skoku Millenium" czy tam "Huńcwotach" jak kto woli.

Może w tym filmie zobaczymy.początek spoilera "jak cassian stracił wszystko?" koniec spoilera

Co do Cassiana jestem na tak :).

Usunęli EU by brać do filmów postaci z EU. Seems legit.

Ja bym cassiana w 2 spin offie chętnie zobaczył

@Mistrz Mateusz

Było powiedziane, że gdyby był trochę starszy, ale nie był, więc.

Mistrz Mateusz, masz rację. Źle się wyraziłem. Fajnie byłoby go zobaczyć. No coś serio ciekawego. :)

Miło by było zobaczyć jakąś postać z "Łotra 1". :) Nie wiem czy akurat chciałbym widzieć Cassiana, bo nie polubiłem postaci przez niego zagranej (mimo że aktor wcielający się w Cassiana zagrał go bardzo dobrze), ale ważne, by ktoś z pierwszego spin-offa w jakiejś formie się pojawił w filmie o Hanie Solo. ;-)

Renn - na początku to Republiki jeszcze, bo jego planeta była po stronie Separatystów.

Co do roli Diego w filmie o Hanie, to z chęcią bym go zobaczył, miło by było, jako że polubiłem graną przez niego postać. :) Oby stanęło na czymś więcej, niż tylko epizodycznej roli. Jeżeli w ogóle może się rzecz jasna pojawić, bo trochę w to wątpię.

Niech Moc będzie z Wami.

To powinien go inny aktor grać. Cassiana rzecz jasna.

Pewnie go dadzą.

Ciekawa sprawa. Tym bardziej, że Cassian był od 6. roku życia buntownikiem dla obalenia Imperium. Jak to ma do Hana? No, zobaczymy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.