Różne

Nowe czasopismo "Star Wars Adventures"

Egmont Polska

W grudniu ubiegłego roku ukazał się ostatni zeszyt serii "Przewodnik po galaktyce", a w listopadzie ostatni numer "Star Wars: Rebelianci". Nasi najmłodsi fani nie muszą jednak obawiać się nudy, bowiem rynek nie lubi próżni. Egmont Polska zapowiedziało w połowie stycznia nowy tytuł w ofercie swoich czasopism skierowanych na młodego odbiorcę, a jest nim "Star Wars Adventures". Periodyk ten będzie bazował na brytyjskim magazynie pod tym samym tytułem, który działa już od lipca 2015 roku. Poniżej informacja prasowa polskiego oddziału wydawnictwa Egmont.

„Star Wars Adventures” to najnowszy magazyn poświęcony popularnej sadze „Gwiezdne Wojny”. Nowe pismo w portfolio Egmont kierowane jest do chłopców, których fascynuje świat Star Wars. W sprzedaży już od 30. stycznia 2017 roku. W każdym numerze znajdują się wyselekcjonowane komiksy, mnóstwo informacji z zakresu uniwersum Star Wars. Interesująco zapowiadają się również na łamach czasopisma liczne ciekawostki dotyczące produkcji filmowych i aktorów. Część pisma poświęcona jest aktywnej rozrywce umysłowej, tzw. „siłownie” składają się z zagadek, łamigłówek, testów i konkursów. Nie brakuje również informacji o publikacjach, serialach i innych ciekawych produktach związanych z Gwiezdnymi Wojnami. „Star Wars Mistrz Adventures” stanowi świetny przewodnik po świecie Gwiezdnych Wojen. W poszczególnych wydaniach na entuzjastów Star Wars czekają plakat oraz zabawka związana z kultową sagą. Do pierwszego numeru dołączona jest międzygalaktyczna torpeda! Cena egzemplarza wraz z dodatkiem wynosi 9,99 zł, na rynku pierwszy numer dostępny już od 30 stycznia 2017 r. Wprowadzenie magazynu wsparte jest kampanią w mediach własnych Egmontu.

Fani łaknący gwiezdnowojennej rozrywki, niech biegną w podskokach do najbliższych salonów prasowych ;).Tagi: Czasopisma (226) Egmont Polska (537) Star Wars Adventures (czasopismo) (5)

Komentarze (22)

a mnie to "dla chłopców" wkurzyło - zwłaszcza, że wśród małych fanów SW coraz więcej dziewczynek też jest :/

xD [4]
Wszedłem tu tylko po to, by poczytać komcie nabijające się z tego, że znów dla dzieci. Nie zawiodłem się. Adakus - przepraszam, nawet nie przeczytałem samego niusa :P

Biegnę w podskokach, w końcu jestem chłopcem, którego fascynuje świat Star Wars.

Plakat z BB-8 idealny !

hurr durr 20+latki jojczą bo gazetka dla dzieci o filmie dla dzieci

początek spoilera Dla dzieci koniec spoilera

jak dobrze ,że jest coś dla dzieci ciekawe czemu di$ney tak mało dla dzieci ze SW wydaje?:P

Czy "Adventures", to od adwentu?

Łał! I must have this. Jak się nie sprawdzi, to w armii Gapciów sprawdzi :-)

xD [3]
Moje kondolencje Adakus. Nie chcesz czasem rzucić tej roboty?

"Międzygalaktyczna" torpeda - 5 metrów zasięgu xD

Niech się dzieci uczą xD

Kuhwa nie dość, że kolejny szajs dla dzieciaków to znowu temat TFA. Oni nie rozumieją, że to uniwersum to coś więcej?

W tym numerze jest "Thank the Maker".

xD [2]

Pytanko - jakie komiksy będą w środku? W tym jest ewidentnie Tales. Kupię, dla torpedy. :D

No, w końcu coś dla dzieci. Już miałem dosyć tych poważnych i mrocznych pism o SW.

"Nowe pismo w portfolio Egmont kierowane jest do chłopców, których fascynuje świat Star Wars"To znaczy ,że małe fanki(np.moja chrześniaczka)nie mają czego tam szukać?

Niestety, choć dowcipy bardzo zabawne to nie tak udane jak w PPG.

A, ok, chyba widzę - to wygląda jak Talesy

No dobra, dzieci dzieciami, ale original content musi się zgadzać. Ktoś wie, czy będą kontynuować tłumaczenie nowych komiksów Martina Fishera, czy jakieś stare głupotki sprzed 2014 tam się pojawią? Nie umiem poznać po miniaturkach. ;]

xD

inb4 wreszcie coś dla młodszych fanów

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.