Gry komputerowe

Wieści o nowym Battlefroncie od EAPoczątek roku to w dużych firmach czas podsumowań i planowania kolejnego okresu, nie inaczej jest w branży rozrywkowej. W Electronic Arts miało miejsce spotkanie członków zarządu z inwestorami, na którym światło dzienne ujżało kilka ciekawych kwestii. Firma przedstawiła swoje plany na najbliższy rok, należy jednak pamiętać, że w tym rozumowaniu "rok" oznacza rok finansowy -kończący się 31 marca 2018 roku. I tak, oprócz pozycji spodziewanych takich jak Mass Effect, czy takich, których zapowiadać nie trzeba -jak kolejna Fifa, pojawią się nowe dotąd nieujawnione:
-Need for Speed (do 31 marca 2018)
-"przygodowa gra akcji w autorskim świecie" od BioWare (do 31 marca 2018)
-Kontynuacja Battlefronta ( przed premierą epizodu VIII)

Dla fanów Star Wars oczywiście znaczenie ma przede wszystkim ostatnia pozycja. O nowym Battlefroncie wiadomo jak na razie, że:
-Będzie miał więcej map (zapewne więcej niż 'podstawka' a nie wersja kompletna z DLC)
-Otrzymamy więcej bohaterów
-W grze będzie Kampania fabularna
-W grze otrzymamy dostęp do anonimowych żołnierzy i bohaterów z różnych okresów w Uniwersum Gwiezdnych Wojen (czyżby wróciły Wojny Klonów?)
-Gra jest przygotowywana przez DICE, Motive oraz Criterion


Ta ostatnia wieść jest źródłem wielu spekulacji, między innymi o podziale prac nad tytułem. O ile prawdopodobne wydaje się, że DICE pracuje głównie nad multi, a Motive nad Kampanią dla jednego gracza i patrząc na fatalną kampanię w Battlefield 1 może to grze wyjść na dobre, tak niektóre teorie związane z Criterionem wydają się mało prawdopodobne. Studio znane przede wszystkim z wyścigowej serii Burnout i kreowania rzeczywistości wirtualnej, według niektórych źródeł miałoby się zajmować przy nowym Battlefroncie trybami gry właśnie dla wirtualnej rzeczywistości. Należy jednak pamiętać, że studio to pracowało już także nad pierwszym Battlefrontem i wówczas ich udział ograniczył się do przygotowania scen pościgów w zwiastunach. Z drugiej strony, to ten zespół odpowiada za krótką misję fabularną z Łotra dla gogli VR w ostatnim Battlefroncie. Więcej informacji pewnie poznamy przy okazji tegorocznych targów E3 i imprezy EA na przełomie maja i czerwca. Póki co pewne wydaje się, że nadchodzący Battlefront będzie grą większą i bogatszą w treść od poprzedniczki.

Tagi: Battlefront (2015) (116)

Komentarze (33)

Ja mam tą grę od dwóch lat i jest bardzo fajna szczegulnie z dodakami . Polecam Magda Gejzer . :-)

Na 95% chrzanię to. To i tak lepiej, niż z nieJedynką.

Jak tak czytałem newsy na różnych portalach odnośnie nowego Battlefronta (w tym także podsumowanie informacji o nim na Bastionie) to tak sobie myślę, że ta gra będzie tym, czym miał być w oczekiwaniach wielu Battlefront z 2015 roku.

@RedValdez
Otóż to, już wiadomo czemu pierwsza część była taka słaba :D Celowo zrobili tę grę niegrywalną po to, żeby można było powiedzieć, że część druga jest lepsza. Choć pewnie i tak dostaniemy kolejnego arcade`a z muzyką z SW :P

Fabuła? Ja wchodzę w ciemno.(3)

Spoko za 2 lata Battlefront 3, dodadzą to na co najbardziej ludzie narzekali w battlefroncie 2 i jedziemy dalej. Karuzela się kręci

Tak jak tamci - czekam jak wstawią grę, zrobiłem przedpłatę na najlepszą wersje battlefronta i żałuje, bo gra nie jest w cale taka fajna. Czekać na tryb Death Star 20 min i się nie doczekać? Ona obumiera.

PS. Warto może napomknąć że w grze mobilnej EA(Heroes of the Galaxy) wstawić zamierza Dartha Nihilusa, co jest dziwne, ponieważ zawsze się pojawiały w niej postacie z nowego canonu, więc może jakaś zapowiedź? :)

Tej też pewno nie będzie się opłacało kupić póki nie upłynie trochę czasu, w którym to zdążą wydać dodatki i jednocześnie uczynić grę obiektem wartym jakiegokolwiek zainteresowania.

Zachowam dystans dopóki nie zobaczę CAŁEJ gry ^^ sorry taki jakiś nawyk po ostatniej mi się wyrobił...

Co oznacza że z różnych okresów?

O poprzednim mówiłem, że będzie świetny lub bezndziejny. Tu ograniczę się tylko do drugiego członu. Obym nie miał racji.

E tam nie rozumiem całego hejtu na BF. Fanem Disneya nie jestem, to wiadomo. Ale ta gra dla mnie jest przyzwoita i dostarcza mi frajdy. Wiadomo, że te DLC to zdzierstwo i ani grosza nie wydałem ani nie wydam, ale sama podstawka dostarcza mi wszystkiego czego chciałem (nie uważam, że jest też okrojona, ale to temat do dyskusji). Z pewnością zakupię kolejnego bf`a jak każdą grę z Gwiezdnych Wojen :D

Wolałbym imperial commando niż to :/

Inne da w drodze, ale widzę ze są tu fani wydawania gier byle wydać. Niech wydają co roku ile wlezie :D Boże widzisz i nie grzmisz :P

Disney nie robi gier SW.

Znowu BF? Czy Disney nie umie zrobić innej gry SW?

Jeżeli nowy Battlefront ma się dziać w czasach sequeli, to strzał w kolano. Primo, za mało kontentu jest w nowych filmach i nawet jeżeli będą mieli dostęp do danych na temat ep8 i zaimplementują to do gry to będziemy mieli niekompletny produkt względem ep9. Secundo, ten kontent co jest w sequelach jest powtarzalny względem oryginalnej trylogii więc dostalibyśmy w większości tylko reskin poprzedniego Battlefronta.

Nie rozumiem w czym macie problem. Kto chce to kupi kto nie to nie.

O super, jeszcze tylko kilka nowych części gry, kilkanaście DLC i będzie gra na poziomie BF2 xD

dokładnie, niech sobie wsadzą.
tylko nowy Jedi Knight ! i nie od EA. odebrać im prawa do gier SW

ja wciąż nie wiem czy kupić tego batelfornta 2 czy może poczekać na BF3 przed epizodem 9, albo BF4 przed kolejnym filmem :/

@Prorok77
To żart?

Fabuła? Ja wchodzę w ciemno (2)

Fabuła? Ja wchodzę w ciemno :P

Blizzard ich przebije nekromanta ;)

Nawet jakby byly kampanie z EU nie kupie. Banda złodziei robiących półprodukty

Fatalna kampania w BF 1? Bez przesady :/

Grać sie dało najlepiej zoptymalizowana gra od lat. A to w dzisiejszych czasach fenomen gdzie gry nie działają i trzeba je wycofywać z rynku

Znowu Battlefront?

Mogą go sobie wsadzić w...

Oby w tę część dało się grać...

Na legendy nie ma co liczyć, więc pewnie będzie TCW.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.