Książki

"Łotr 1" w książkach

Egmont Polska

Wszystkich fanów, którzy po premierze "Łotra 1" czekali na książkowe pozycje oparte na najnowszym filmie Star Wars informujemy, że w lutym mogą szykować się na kolejne tytuły. Przypominamy, że już od jakiegoś czasu na rynku dostępny jest "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Przewodnik ilustrowany". Niedługo, nakładem wydawnictwa Egmont, dołączą do niego trzy nowe publikacje. Pierwsza "Łotr 1. Książka z modelem" już wczoraj trafiła do sprzedaży, a na podstałe dwie czyli "Łotr 1. Akta misji" oraz "Łotr 1. Sylwetki i plakaty" będziemy musieli zaczekać do połowy miesiąca.

Łotr 1: Książka z modelem - Zbuduj własnego U-winga

„Łotr 1. Książka z modelem” zawiera opisy statków z najnowszego filmu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Poznaj konstrukcje U-winga, myśliwca szturmowego TIE, AT-ACT i wielu innych maszyn, a potem złóż model własnego U-winga!
Autor Katrina Pallant. Przekład: Anna Hikiert. Cena 34,99 zł, 50 stron, oprawa twarda. premiera: 1 lutego 2017 r.


Łotr 1: Akta misji

„Łotr 1. Akta misji” to zbiór ściśle tajnych raportów, planów i dokumentów o kluczowym znaczeniu dla rebelii. Ruch Oporu pozyskał informacje o planowanych testach imperialnej broni. Muszą działać szybko, by powstrzymać Imperium. Ich jedyną nadzieją jest specjalnie powołany zespół tropicieli.
Autor Jason Fry. Przekład Anna Hikiert. Cena 29,99 zł, 64 strony, oprawa twarda. Premiera: 15 lutego 2017 r.


Łotr 1: Sylwetki i plakaty

Książka o bohaterach i złoczyńcach z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie". Zawiera 12 najnowszych plakatów i 40 fantastycznych naklejek.
Autor Katrina Pallant. Przekład: Błażej Niedziński. Cena 19,99 zł, 24 strony. Premiera: 15 lutego 2017 r.
Tagi: Album (176) Anna Hikiert-Bereza (98) Błażej Niedziński (44) Egmont Polska (537) Jason Fry (85) Katrina Pallant (15) Łotr 1 (392) nowości książkowe (223) zapowiedzi książkowe (231)

Komentarze (11)

Jeszcze jest zapowiedź " Łotr 1 Gwiezdne Wojny - artystyczne kolorowanki" - coś dla osób mniej uzdolnionych plastycznie :), ale lubiących się odstresować razy kolorowaniu :)

Sojusz Rebeliantów jest ruchem oporu przeciwko Imperium.
Ruch Oporu jest ruchem oporu przeciwko Najwyższemu Porządkowi.
Czyli wszystko jasne.

I tak wiadomo, że to samo, ale skoro di$n€¥ utrzymuje, że to inne organizacje to w SW akurat powinni nie nazywać Rucho Oporu Sojuszem, a Sojuszu Ruchem Oporu.

Ja piernicze ruch oporu to też inaczej rebelia tylko w ep 7 użyli innej nazwy by nie było tego samego

Przecież to jest opis od wydawcy...

Niby taki czeski błąd z tym "Ruchem Oporu", a jednak pokazuje to dobrze to obecne przesycenie gwiezdnymi wojnami. Jak widać, nawet wśród redakcji bastionu :P

Na jaką cholerę Resistance ma walczyć z Imperium zamiast FO?

Właściwie, to ja "Książkę z modelem - Zbuduj własnego U-winga" widziałem w sprzedaży już w styczniu.

Popatrze jak w empiku będę za aktami misji.:P

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.