Solo

Jak Han z Hanem i Lando z Landem

Zdjęcia do filmu o Hanie Solo ruszyły w poniedziałek. Tymczasem przyłapano aktorów, a dokładniej Aldena Ehrenreicha i Donalda Glovera na spotkaniach ze swoimi klasycznymi odpowiednikami. Tak więc Alden spotkał się z Harrisonem Fordem, zaś Donald z Billym Dee Williamsem. Oba spotkania Hana z Hanem i Landa z Landem miały miejsce w restauracjach, więc zdjęcia, choć może nie najlepszej jakości, trafiły do sieci.Warto dodać, że niedawno Woody Harrelson sugerował, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w marcu. Ale może dopiero wtedy on przybywa na plan.

Natomiast jeszcze parę dni przed rozpoczęciem zdjęć, Donald Glover w jednym z wywiadów mówił, że przygotowując się do roli Landa, musiał nabrać kondycji, ograniczyć fastfoody, ale jednocześnie nie przeczytał jeszcze scenariusza. Wszystko jest utrzymywane w bardzo dużym sekrecie i Phil Lord oraz Chris Miller w tej materii nie są skłonni do żartów.

Za to na pewno Billy Dee Williams poczuł się bardzo doceniony lunchem z Donaldem. Po tym wydarzeniu bardzo chwalił młodego aktora. To bardzo różne od wypowiedzi na temat Glovera z września. Billy wspominał o dorobku Donalda, o świetnej muzyce, którą robi. Dziennikarze nie omieszkali spytać, skąd ta zmiana podejścia. Billy stwierdził, że zwyczajnie za bardzo identyfikował się z Lando i zrozumiał pewne rzeczy. Niektórzy sugerują, że aktorowi może udało się ugrać powrót do roli w Epizodzie IX, ale to mogą być tylko pobożne życzenia.

W wywiadzie zapytano także Billy’ego czy wie jak Harrison Ford odbiera obsadzenie kogoś młodszego w roli Hana. Dee Williams przyznał, że nie wie i wspomniał, że ten film jest raczej o tym jak ich postacie, czyli Han i Lando, zawiązują swoją relację oraz o „Sokole”. Być może tym samym potwierdził nam ważny element fabularny. Zobaczymy, czy mówił prawdę.

Pojawiły się także plotki, że gra od Visceral Games, o której pisaliśmy wielokrotnie, może być powiązana z filmem o Hanie Solo, a jej głównym bohaterem miałby być właśnie słynny przemytnik. Cóż, niepotwierdzone informacje, zobaczymy czy się sprawdzą.Tagi: Alden Ehrenreich (42) Billy Dee Williams (79) Christopher Miller (58) Donald Glover (31) Electronic Arts (88) Harrison Ford (428) Phil Lord (54) Plotki (955) Solo (161) Woody Harrelson (30)

Komentarze (16)

Dajcie Williamsa do Epizodu, jest jaki jest, ale miło byłoby zobaczyć emerytowanego generała na czele Ruchu Oporu. :)

"Za to na pewno Billy Dee Williams poczuł się bardzo doceniony lunchem z Donaldem"
NA PEWNO to Kopernik nie żyje :)

Ludzie ku*wa zdecydujcie sie, najpierw narzekacie że Disneyowskie sw sa wtorne i jedzie na nostalgii, nabijaja sie ze VIII bedzie niczym TESB a teraz chcecie Lando. To sa wlasnie fani sw, sami nie wiedza czego chca i zawsze cos im bedzie nie pasowac.

Oj Williamsa byłoby świetnie ujrzeć w EPVIII, nostalgia :)

Gdyby Calrissian pojawił się choć na chwilę w EVIII albo IX, byłoby fajnie.

Han z hanem Lando z Landem nie ma co doskonale dobrane słownictwo.:p

Nie potrafiłby. ~:)

Miał zasłonić palcem logo? A zresztą, to jest akurat taki prokukt, który nie potrzebuje lokowania, zwłaszcza w USA.

Viscośtam jasne, jeszcze trochę i będzie gra o garbatych aniołkach. ~:(
A "młodzi"? Jeden nudzi się, a drugi zasypia. ~:D No i zdjęcie 1 zawiera lokowanie produktu.

...oraz o „Sokole”. - TAK,TAK,TAK!

W postprodukcji zastąpią go cyfrowym Fordem. xD

Jak myślicie Alden dostanie delikatny komputerowy retusz buźki żeby bardziej przypominać Hana? Nie jest on w sumie dużo młodszy od Hana z ANH, a poza charakterystycznym uśmiechem podobieństwo jest mocno średnie.

O Lando w wykonaniu Glovera raczej jestem spokojny.. bardziej obawaiam sie Aldena :/

Mam nadzieję, że wspomną w epizodzie VIII o Lando który rozwalił drugą DS, niekoniecznie musi wracać ale głupie wspomnienie chociaż...

Na tym skromnym materiale z gry, który kiedyś pokazali postać nijak nie przypominała Hana ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.